Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nők! Nem szégyellit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Nem szégyellitek hogy nem tudtok főzni? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 15:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha nem tudna főzni a leendő barátnőm, majd én megtanítanám, ha már jelenleg szakács vagyok :D
2016. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Látom, le lettem pontozva. Na de, bármelyik lány kérdezte, mit szeretnék enni, én mondom, egyszerű lecsót. Majd sorolom, mi kell bele, akkor úgy néznek rám, mint egy ufóra. Egy egyszerű süt tojásnál is ugyan ez.
2016. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még kérdés?
2016. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

2# 5# Ássa el magát 6 méter mélyre! Te is csatlakozhatsz kérdező!


Tudok főzni!

23/N


Ui.: Ha nem tetszik a csajod főztje tanulj meg főzni! Csináld meg magad!

2016. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
20 éves vagyok, most költöztem külön a szüleimtől. Eddig nem nagyon tudtam főzni. Most megtanultam. Szerintem felfújják ezt a főzés dolgot. Lehet, hogy régen, mikor kevés alapanyagból, saját tudásból kellett főzni, addig nagy cucc volt, de a mai világban ahol ezer receptoldal meg videó van, és minden alapanyagot megkapni a sarki boltban, azért már nem túl nehéz megtanulni. Amíg nem tudtam főzni, sem zavart, mert tudtam, hogy nem vagyok értelmi fogyatékos, és majd ha kell, akkor feltalálom magam. Amúgy miért csak a nőknek kéne tudni? A férfi lehet önállótlan, csak a nő nem?
2016. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is gáz, hogy sok lány nem tud olyan alap dolgot, hogy pl. zsemlemorzsa nem kell a palacsintába meg hasonlók, pedig férfi létemre én se vagyok egy konyhatündér, de ilyen alapokat még én is tudok.
2016. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
14-es. Meg is csinálom a kaját és ha kész akkor a csajok is falják:) Na persze, nem netes, vagy szakácskönyves kaját csinálok. Azokban, semmi nincs, ízetlenek.
2016. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem szégyellem. Helyette viszont lelkiismeretesen dolgozom, viszonylag jó a fizetésem, és más mindent megcsinálok a ház körül, sőt a főzést is tanulom. Aki szerint szégyen az, hogy nőként nem tudok főzni, azzal valszeg úgysem egymást keressük, a hímsovinisztájával.
2016. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Tudok, de nem szeretek, és ezért nem is sűrűn főzök. Egyáltalán nem szégyenlem. Éhen nem halok, az a lényeg, ha ez volt a kérdés apropója :))))
2016. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!