Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nők! Nem szégyellit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Nem szégyellitek hogy nem tudtok főzni? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 15:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
65%
Főzzenek a fiúk, úgysincs más dolguk.
2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nekem nincs mit szégyellni, szóval nem veszem magamra a kérdést. :)

Kb. 12 éves koromban kezdtek el tanítani főzni, ha azt mondanám, hogy már profi vagyok, akkor nagyképű lennék? :) 24L

2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem szégyellem. Nem ez a szakmám, hivatásom. Miért is szégyelleném. Sok minden mást sem tudok, pl. megtervezni egy házat, vagy bárkit kigyógyítani bármilyen betegségből.
2016. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnak, nagy ügy ,majd belejönnek, nem olyan nagy dolog az, nekem süssenek valami süteményt vagy palacsintát, az a lényeg, az,hogy tudnak e pl lecsót vagy paradicsomos káposztát, az abszolút nem érdekel. Mondjuk paradicsomos káposztát ne is tudjanak, ótvar egy étel az. :)
2016. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
73%
Majd a sok köcsög főz magának. Másra úgy se jók:D
2016. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Tudok, valamennyire. Szóval nem halok meg, ha főznöm kell, de nem is éttermi minőség.

Miért kéne szégyellnem? Azt szégyelleném, ha semmihez nem értenék.

Én dolgozó nő vagyok és ebben nagyon jó vagyok. Kit érdekel, hogy a főzésben pont nem? Nem lehet mindenhez érteni.

2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
68%

"Huszonéves nők! Nem szégyellitek hogy nem tudtok főzni? Tisztelet a kivételnek."


ez olyan hülyeség... igazándiból csak recept kell, hozzávalók és eszközök (edény tűzhely...), meg egy minimális agy, tudja értelmezni a receptet, 1. osztályos szint. Ennyi.


Olyan nincs, aki nem tud főzni, olyan van, aki NEM AKAR! És ez nagy különbség...

2016. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem, miért is szégyelném? Nem vagyok oda a főtt meg a sült ételekért, hülye lennék ilyenekkel foglalkozni.
2016. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nyersen kell enni, Bear Grylls is úgy fogyasztotta. Ha neki jó akkor másnak is nem? A krumpli sem kell megpucolni. Beleharapol osztan elrágod. Kész.
2016. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
95%
Szégyen vagy sem, én 26 évesen úgy mentem férjhez, hogy csak pár alapdolgot tudtam! Sőt mikor a férjemmel megismerkedtünk, akkor még a bundáskenyeret is el tudtam rontani! :) Azóta viszont rengeteg mindent megtanultam, az élet hozta magával! Nincs olyan hét hogy ne sütnék valamit legalább egyszer, minden este meleg étellel várom haza a férjem. Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer előfordult, hogy a férjem azt mondta, hogy már jobban főzök mint az édesanyja (aki szakács ráadásul) Szóval attól hogy valaki huszonévesen nem tud főzni, szerintem még nem kell elásni az illetőt!
2016. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!