Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről szól a világ, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről szól a világ, hogy aki jóképű pasi, az szinte minden nőt gátlástalanul megdughat, aki meg nem, az forever alone?

Figyelt kérdés

[link]


57. perctől 59 ig.


2016. aug. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
51%
Most azért lettem lepontozva, mert leírtam,hogy hogy nézek ki, vagy azért, mert nem nézek ki jól? :)
2016. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Nos a magam példáját tudom felhozni...Hozzámentem egy csúnya, vékony pasihoz.Már elváltunk, de csak azért, mert a farkát nem csak nekem tartogatta.Utána is falta a nőket a csúnyasága ellenére, amíg újra meg nem nősült.Akkor hogyan is van ez magukat csúnyának, esélytelennek tartó Férfiak???

Másik példa:egyik szép kolléganőm évek óta boldog házasságban él egy ronda, vékony, csúnya fogakkal rendelkező pasival.Nem pénzes a pasi.Két gyerek is van már.Akkor tényleg esélyetek sincs?Nekik hogyan sikerült mégis boldogulni?Talán úgy,hogy nem sírtak, hanem próbálkoztak.A volt Férjem meg az egyik legnagyobb Casanova a világon,a rondasága ellenére is.

2016. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Itt érdekes, hogy mindenkinek ronda párja van, meg mindenki tud egy csomós ismerőst, akinek ronda pasija van. Aztán a való életben szinte sosem látni ilyet. Ezek nem mozdulnak ki otthonról? Ezek szerint...
2016. aug. 10. 10:54
 54/56 anonim ***** válasza:
"Talán úgy,hogy nem sírtak, hanem próbálkoztak" Igaz, hogy írtam, hogy próbálkoztam már nem egy nőnél nem egyféle képen, de úgy látom nem lehet felfogni, de sebaj.
2016. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam már csúnya(!!) nőknél is, de ők talán még megalázóbban koptattak le, mint a kevésbé csúnyák. Igazán szép nőnél nem is próbálkoztam, van önkritikám.
2016. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen bizonyítanám képpel is, hogy igazoljam, amit írok.De internetes felületre nem szívesen töltenék fel képet magamról és a férjemről, a kolléganőmtől meg nincs engedélyem rá.Kitalálni felesleges lenne ilyet.Azért mert Nektek nem sikerült egyenlőre, attól még létezik, hogy a csúnyábbak is találnak párt.

52-s voltam.

2016. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!