Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről szól a világ, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről szól a világ, hogy aki jóképű pasi, az szinte minden nőt gátlástalanul megdughat, aki meg nem, az forever alone?

Figyelt kérdés

[link]


57. perctől 59 ig.


2016. aug. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
80%

Ne nyilatkozz már mások nevében!! De, ilyen igen is van, hatalmas a különbség aközött, hogy te még ilyet nem láttál. Ne akarj már meggyőzni, hogy azt a rengeteg párt, akiket említettem, hogy látni utcán, azokat csak behalucináltam magamnak! :D

Most őszintén, de halálosan ám: Azt akarod mondani, hogy a Föld kerekségen nincs EGYETLEN EGY ronda férfi sem, akinek barátnője van?! Ezt azért te sem gondolhattad komolyan. Akinek ennyi esze van, hogy tök komolyan így gondolja, annak meg mint említettem az előnytelen külseje a legkisebb problémája. Agyban van a baj, nem is akármekkora.

Ha egy előnytelen külsejű férfinek se lenne nője, csak a jóképűeknek, a Föld rég kihalt volna. Egy kis logikát, könyörgöm, nem olyan nehéz!

2016. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
35%
Egy ilyen férfiről tudok: Andy Vajnáról. De neki milliárdjai vannak, tökre érthető, miért lehet csinos, fiatal felesége...
2016. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
18%
Én is tudom bízonyítani.... talàljatok más indokot lànyuk KÉREM PONTOZÀST FÉRFIGYŰLŐLŐK...
2016. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
23%
De van ronda férfinak barátnője, ahogy korábban már írtam 50 felettinek, szintén ronda nővel. ha lehetne rondának barátnője, akkor már nekem is lehetett volna, mert annak idején,amíg bizakodva álltam ehhez az ún. párkapcsolat dologhoz,a negatív hozzáállásnak egy szikrája sem volt meg bennem. Jókedvű, jó lelkű, vidám srác voltam, csak ugye jött a sok negatív tapasztalat, a másokat istenítik a csajok dolog, miközben engem le se szarnak, aztán elegem lett ebből, és felnyílt a szemem. Rájöttem az igazságra, azaz, ha ronda az ember,akkor nem lesz nője.
2016. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább már semmit sem mondok.... :D :D

Tökre felesleges, teljesen nyilvánvaló, hogy akkor sem lehetne titeket meggyőzni, ha a saját két szemetekkel látnátok, mert még valahogy, nem tudom hogy, de egész biztosan azt is kimagyaráznátok, hogy jajj hát ez nem is úgy van. :D

Ha meg linkelnénk egy képet, hogy tessék itt egy példa, akkor egész egyszerűen azzal dumálnátok ki, mint amit fentebb is említettek, hogy tutira pénzes a csávó és csak azért van nője előnytelen külsővel. Tehát veszett ügy, nektek fel sem tűnik milyen ellenszenves és visszataszító a hozzáállásotok, mert mondhat az ember bármit, igazatok az csak is nektek lehet ám, semmi egyéb más "ellenvéleményt" nem vagytok hajlandóak sem elfogadni, sem megérteni. Innentől kezdve tudom sajnálni.

2016. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha a saját bőrömön tapasztalom,akkor elhiszem,addig csak dajka mese, semmi több. Bizony aki olyan, mint én, azaz vonat alá való fejű, annak nem lesz soha barátnője, akármilyen is legyen a személyisége. Esetleg ha alakulna is valami egy nővel, akkor biztos,hogy a képbe kerül egy ugyanolyan személyiséggel rendelkező, jobb külsővel rendelkező férfi, és a nő biztos,hogy őt fogja választani. Akkor mi értelme az egésznek? Minek is foglalkozok ilyen szarságokkal?
2016. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Halkan megsúgom, csak azért mert te nem tapasztaltál valamit a saját bőrödön, nem jelenti azt hogy nem is létezik!! Ez azért érthető és elég nyilvánvaló, nem?

Csak mert te például még nem tapasztaltad konkrétan a saját bőrödön milyen gazdagnak lenni, attól még elég egyértelmű, hogy nagyon f*asza lehet, hogy bármit megvehetsz, amit akarsz, nemde? Vagy mivel ebben még nem volt részed, az is csak dajka mese, biztos kamu az egész, majd akkor lesz igaz, amikor te is átéled. Így gondoltad? Nagyobb a baj, mint hittem. Nyilván a példám nem teljes mértékig helytálló, most hirtelen ez jutott eszembe, de azért bízom benne, hogy a lényeg átjött.

Azért pedig senkit nem lehet hibáztatni, ha a számára vonzóbb férfit választja. Férfiak is gond nélkül választják egy csúnya és egy szép nő közül a szebbet, ez nem logikus? Persze, ha csak a külsőt nézzük.

2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
100%

#47 Vonat alá való fejű? Ne már, ne mondj ilyet.

És az meg nem igaz, hogy jó személyiséggel nem lehet kompenzálni a csúnyácskább külsőt. A külső nem minden.

De ha így állsz hozzá akkor tényleg nem lesz barátnőd, mert ez a hozzáállás taszító.

2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
100%
És jól mondja a 74%-os. Attól még, hogy te nem tapasztaltad attól még létezik ilyen.
2016. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
39%
Taszító vagy nem taszító, reálisan látom a dolgokat. Kinek kéne egy olyan fejű ember,akinek elállnak a fülei, lapos orra van, ráadásul van benne egy olyan "vágás", mint Gerard Depardieu-nek? Igaz nem annyira durván, de azért látszik. Vékony is vagyok ráadásul. Na innen indulok, azaz a nulláról, esélyem sincs.
2016. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!