Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről szól a világ, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről szól a világ, hogy aki jóképű pasi, az szinte minden nőt gátlástalanul megdughat, aki meg nem, az forever alone?

Figyelt kérdés

[link]


57. perctől 59 ig.


2016. aug. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
17%
Velem konkrétan barátilag/haverilag nem hajlandóak eljönni a nők beszélgetni, nemhogy még összejönnének velem... Akkor ezek után higgyem el, hogy egy csúnya pasinak lehet barátnője? Ugyan, mutass már egy ilyen "csúnya" pasit, akinek barátnője van... Kiváncsi vagyok...
2016. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
8%
De lehet ronda férfinak barátnője, egy ronda nő, mindketten 50 év körüliek, egymással vannak, csak azért, hogy ne legyenek már egyedül. Fiatalabb ronda férfinak nincs barátnője, akármelyik nő, akármilyen mesét írhat ide erről, amíg nem bizonyítja addig ilyen nincs. Márpedig nem fogja bizonyítani egyik sem, mert nem tudja.
2016. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom, fájdalmas amit itt műveltek. És csodálkoztok, ha nincs barátnőtök??! Kár bármit is mondani, egyik fülön be, másikon ki. Akkor meg minek tepjem a szám? Ti nem jártok utcára?? Nagyon sok előnytelen külsejű pasinak van nője, vagy csukott szemmel jartok? Ja nem, épp csak azt veszitek észre, amit akartok. A többi nem lényeges. Mindennap járok Pestre, bkvzok, metró, busz, sétálok az utcán stb és a túlnyomó részben átlagos párokat látni, és olyan nőket/férfikat, akiknek nem épp a legszebb a külsejük, mégis ott van az oldalukon a párjuk.

Világos amúgy, szerinted ha a csúnyácska férfiaknak is van barátnőjük és látni ilyen párokat az utcán, akkor neked mégis miért nincs. Ez jó. Mit gondolsz alanyi jogon járna akkor neked is? Azért tenni is kell, nem pedig idejönni gykra szidni minden létező nőt.. Ez nagyon visszataszító ám, igyis nem is kell csodálkozni, ha kerülnek a lányok. Egyszerűen az ilyen emberekről sugárzik is a negatívum.

Ha meg nem gond nem fogom belinkelni az ismerőseim képeit, csak hogy egy anonim oldalon bizonygassak egy adott dolgot, olyan embereknek, akik 100%-os erővel azon vannak, hogy bárminemű ilyesfajta megközelítést elutasítsanak.

Amúgy gondoljatok már kicsit végig! Komolyan azt hiszitek, hogy kerek e földön csak és kizárólag a jóképű férfiaknak van barátnőjük??! Ne vicceljünk már, akkor réges-rég kihalt volna már az emberiség.

Azt pedig egyébként senkitől nem várható el, hogy olyan emberrel álljon össze, akihez egy hajszálnyit sem vonzódik. Miért várjatok el ezt a nőktől? Amikor ti férfiak sem jöttök össze akarkivel.. Egy alap vonzalom muszáj legyen, de nem mindenkinek ugyanaz a szép és csúnya. Ez egy szubjektív dolog, sok olyan férfi van, aki nekem speciel tetszik, sok barátnőm meg kikerekedett szemmel néztek, hogy ugye csak viccelsz..

2016. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
75%
Mi a jó francot bizonyítsunk??! Kik vagytok amúgy ti, hogy nektek bármit is kell bizonyítani? Ennyi erővel ti is bizonyítsátok be a sok süket dumát, amit megállás nélkül nyomtok. Ez oda-visszaműködik, na hadd lám. Szánalmas komolyan. És ilyenbe emberek komolyan nem értik, ha nem áll le velük egy nő se, de a poén az egészben, hogy elhiszik magukról, hogy rendes, kedves, tök jo fej pasik, az egyetlen probléma, hogy nem helyes az arcuk. Megsúgom: ez a LEGKISSEBB probléma. Alapvető baj a hozzáállással van és ezzel a "minden no gonosz" dologgal. Kicsit magatokba kéne nézni. Amúgy komolyan milyen bizonyítékot vártok? Utcán menjek majd oda egy saját ízlésem szerint előnytelen külsejű férfihoz és barátnőjéhez, hogy "Hello, bocsi lefenykepezhetlek titeket együtt, mert a GYK-n a sok hiszterika nem hiszi el, hogy nem csak a jóképű férfiaknak jut nő?" :D Jó Isten.
2016. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
37%
Én be tudom bizonyitani, amit állitok, ha gondolod, bemásolhatok ide egy két levelezést, amiben elküldenek engem a nők melegebb éghajlatra.
2016. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
31%
Legyünk jófejek... talán elég is arra rondaként, hogy lelki szemetes ládák legyünk, amikor a nő, akitől korábban megkaptuk a legyünk inkább barátok koptató szöveget (jó esetben), a 6. szomszéd jóképű pali miatt siránkozik nekünk, hogy nem őt választotta. Ennyit lehet elérni a jófejséggel, volt már ilyesmiben részem, kösz, nem kérek repetát. Inkább nem ismerkedek, azért felesleges, hogy vígasztaljak másokat, vagy bohóc legyek mások kedvéért, miközben a nőknél sikeres férfiak (jó külső ugye) , kiélvezhetnek mindent, amit egy párkapcsolat, vagy akár egy futó kaland nyújthat egy nővel.
2016. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
31%
63%-os, ott a pont!!!
2016. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
69%
De komolyan mégis hogy kéne bebizonyítani??? Fotózgassak random párokat az utcán, akik szerintem nem túl szépek (mert az hogy kinek mi a szép az relatív), hogy néhány szerencsétlen elhiggye hogy van ilyen?? Na ne vicceljetek már!
2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
53%

És azt hiszed azzal, hogy bemásolsz ide 1-2 olyan beszélgetést, amiben elküldenek téged meleg éghajlatra máris bebizonyítottad, hogy az összes nő csak és kizárólag a jóképű férfiakra hajt és csak és kizárólag a helyes pasiknak van nőjük? :D Érdekes.

Nyugodj meg, nők is tudnának ide Nektek gyönyörű szép beszélgetéseket bemásolni, amiben a pasi beszél igazi paraszt módjára, csak nem tudom mi értelme lenne. Mert ezzel ugyan nem bizonyítasz semmit, mindkét nemben vannak tahók, ezt eddig is tudtuk, 1-2-3-4-5 ember meg nem mérvadó, ugyanis ti itt az ÖSSZES nőt szidjátok. Erős különbség, hogy mind vagy csak néhány, akihez nektek volt szerencsétek.

2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
33%
Szoktam sétálgatni, a nyáron strandon is voltam, több helyen is, nyitott szemmel járok, de ronda férfit sehol nem láttam nővel, pedig nem is egy városban és strandon voltam mostanában. Rejtély, hogy miért nem láttam ilyen jelenséget...ja megvan! Mert ilyen egyszerűen nincs. Nekem eddig életemben nem adtak esélyt a nők, akárhogy, akármelyiknél próbálkoztam, akkor miért higgyem el ezeket a meséket?
2016. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!