Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről szól a világ, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről szól a világ, hogy aki jóképű pasi, az szinte minden nőt gátlástalanul megdughat, aki meg nem, az forever alone?

Figyelt kérdés

[link]


57. perctől 59 ig.


2016. aug. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
26%
Ez így igaz 21-es
2016. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 Mi közöd Tőle ***** válasza:
48%
21: Egy ember hogyan undorodhat egy másik embertől, ha az Ápolt külsejű? Értsd tisztálkodik sűrűn. A ruhája is tiszta, dezodort, parfümöt használ?
2016. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
29%

"21: Egy ember hogyan undorodhat egy másik embertől, ha az Ápolt külsejű? Értsd tisztálkodik sűrűn. A ruhája is tiszta, dezodort, parfümöt használ?"


Ezt a nőktől kérdezd meg.

2016. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Rengeteg ápolt külsejű, rendes testalkatú, jól öltözött magányos pasas van, pusztán azért, mert a legfontosabb dolgot nem kapta meg a természettől, a helyes arcot. Amit nem lehet pótolni, ami a nők igazi gyengéje. Tapasztalatom. Tom Cruise sem az azért kefélt ebben a filmben fűvel-fával, mert olyan kedves, aranyos, rendes pasi volt, vagy csak ápolt. Hanem mert volt egy helyes arca (még most sem rossz), humora, magabiztossága. Ez mind a külsejéből fakadt. Ha egy ocsmány ember lett volna Cruise helyében, mint mixer, de hasonló belső tulajdonságokkal rendelkezett volna, akkor egy ujjamon megszámoltam volna, hány nővel bújik ágyba azok közül, akivel a főszereplő kefélt. Érthető?
2016. aug. 9. 21:10
 25/56 anonim ***** válasza:
12%

"Egy ember hogyan undorodhat egy másik embertől, ha az Ápolt külsejű? Értsd tisztálkodik sűrűn. A ruhája is tiszta, dezodort, parfümöt használ?"


Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy elég egy csajnak az, ha ápolt vagy... Sajnos nem. Tapasztalat.

2016. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
87%
Nem kedves 21-es! A baj csak annyi, hogy ugy beszélsz általánosságban a nőkről, mintha mindet ismernéd és rólam is pont így beszélsz! Ha tudnád értelmezni, amit írtam, nem csak azt a részt, amit ki tudsz forgatni és bele tudsz kötni, akkor látnád, hogy én például többször is olyan srácba szerettem bele, aki SZÁMOMRA előnytelen külsejű volt. Nem tetszett, ez van, ez volt az első benyomásom. DE! Beszélgetni kezdtem vele, ergo nem hajtottam el és csodák csodájára összejöttünk. Ja és a te írásod csak annyiban hibázik, hogy mint mondottuk többen is, rengeteg kevésbé "szép fiúnak", előnytelen külsejű férfinak van barátnője/felesége, amiből következik, hogy a nők nem hajtották el őket, ugyebár? Mindegy is, bárki mond bármit, süket fülekre fog találni, mert ami nem titeket igazol, az biztos támadás lehet csak és kezdeni kell a "minden nő" című monológot..
2016. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
23%
Igazuk van, az előnytelen külsejűeknek is lehet barátnője...aha, azért vagyok még egyedül. Lehettem én akär milyen humoros, akármennyire rendes, vagy épen rámenős, max. amit elértem, az a ˝maradjunk barátok˝ volt. Ilyen ez, ha az ember okádék külsejű, barátnője nem lesz. Az ilyen meséket meg bizonyíték nélkül nem hiszem el, hogy a ronda férfiaknak is van nője. Ez ilyen ”tisztítsuk a lelkiismeretünket” féle válasz itt a nők részéről, hogy van, vagy volt nekik előnytelen külsejű barátjuk.
2016. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
15%

"Nem kedves 21-es! A baj csak annyi, hogy ugy beszélsz általánosságban a nőkről, mintha mindet ismernéd és rólam is pont így beszélsz! Ha tudnád értelmezni, amit írtam, nem csak azt a részt, amit ki tudsz forgatni és bele tudsz kötni, akkor látnád, hogy én például többször is olyan srácba szerettem bele, aki SZÁMOMRA előnytelen külsejű volt. Nem tetszett, ez van, ez volt az első benyomásom. DE! Beszélgetni kezdtem vele, ergo nem hajtottam el és csodák csodájára összejöttünk. Ja és a te írásod csak annyiban hibázik, hogy mint mondottuk többen is, rengeteg kevésbé "szép fiúnak", előnytelen külsejű férfinak van barátnője/felesége, amiből következik, hogy a nők nem hajtották el őket, ugyebár? Mindegy is, bárki mond bármit, süket fülekre fog találni, mert ami nem titeket igazol, az biztos támadás lehet csak és kezdeni kell a "minden nő" című monológot.."


Ugyan, mutass már akár egy kevésbé szép fiút is, akinek van csaja!... Érdekes módon mindig csak a kocsitulaj, nagymenő, partiarc figurákat látni csajjal!... Még egy panel lakótelepen is!

2016. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Ez ilyen tipikus női ,,csitítsunk hazugsággal" típusú válasz, hogy ronda pasiként is csajod lehet. Egyik haveromat randi után olyan hülye okokkal tudják lekoptatni, hogy már nekem fáj. Ronda a srác, így nem merik megmondani (egyik nő sem egyenes, az sem, amelyik azt mondja-tapasztalat), hanem kitalálnak indokokat miért ne legyen 2. randi. Pedig a srác eszeveszettül kedves és pedáns. Ez is a veszte a külsején kívül.
2016. aug. 9. 21:24
 30/56 anonim válasza:
87%

Miért olyan nehéz elhinni, hogy egy nem jóképű pasinak is lehet barátnője???

Szóval szerintetek az összes férfi akinek barátnője/felesége van az mind egy adonisz, egy modell?

Ne rinyáljatok inkább hozzátok ki magatokból a lehető legtöbbet, legyetek jófejek és előbb utóbb lesz barátnőtök! De ha csak itt hisztiztek és sajnáltatjátok magatokat akkor a büdös életben nem lesz olyan nő aki összejönne veletek!

2016. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!