Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről szól a világ, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről szól a világ, hogy aki jóképű pasi, az szinte minden nőt gátlástalanul megdughat, aki meg nem, az forever alone?

Figyelt kérdés

[link]


57. perctől 59 ig.


2016. aug. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
12%
# 8 Csak tán nem a pénz :D ? Ja de...
2016. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
0%
# 11 Ja mert mit tegyen... mennyen plasztikai műtétre hát gratulálok
2016. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
63%
Egyre többet szexelnek a nők, egyre kevesebb férfival, ezt azért nehéz lenne tagadni.
2016. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
46%
# 14 De pedig letagadják... itt sipákolnak, hogy csak szexre kellenek, meg nincs normális férfi meg többi hülyeség..... én is azt tudnám mondani ideje elgondolkozni, h csak mért szexre kelletek ? Kényszerítenek titeket mi ? Mindig a nő dönti el, hogy lesz-e kufirc vagy nem akkor meg mit veritek itt a nyálatokat férfi gyűlölő banda.....
2016. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
72%
12-es! Nem a pénz. Ennyi ember nem milliomos. Kisugárzás, magabiztosság, humor, kedvesség, férfiasság és semmi nyavajgás. Az ugyanis taszító.
2016. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
25%

Haggyá már ezekkel a sok bla bla-bal.

1. KISUGÁRZÁS AZ ATOMERŐMŰNEK VAGY.....

2 HUMOR, KEDVESSÉG, MAGABIZTOSSÁG EZEKET ROMBOLJÁTOK ÉS ELTASZÍTJÁTOK MAGATOKTÓL

3. FÉRFIASSÁG MANAPSÁG AZ ECSETEKKEL ÉS A DUGÓGÉPEKKEL EGYENLŐ ERRŐL ENNYIT....

szóval marad a pénz

2016. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem aztán nem ecset (szerintem egyébként nevetségesek) es még sok férfi nem az.

Mindegy, ti úgyis csak hajtjátok a magatokét, mást meg sem hallva. Ti bajotok, kár rátok az idő.

2016. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj 18... felesleges kiírnom, hogy tisztelet a kivételnek, így is úgy is lepontoznak indokolatlanul, fáj nekik az igazság
2016. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
89%

Pedig nagyon is sok előnytelen külsejű vagy kevésbé helyes férfinak van barátnője/felesége/családja stb.. Elég az utcán szétnézni, de a baj, hogy sokan csak azt veszik észre, amit akarnak.. Célirányosan a jóképű pasikat keresik, hogy nekik milyen jó csajuk van meg nekik tuti van ugy alapjáraton is barátnőjük és akkor jönnek ide hisztizni, hogy csak a jóképű srácoknak van nőjük..

És a külső még mindig nem minden!! Velem kétszer is előfordult, hogy olyan srácba szerettem bele fülig, akire első ránézésre azt mondtam, hogy huuu nagyon nem az én esetem, nem tetszik stb...de elkezdtünk beszélgetni, napról-napról, hónapról-hónapra és csak azt vettem észre, hogy beleszerettem. Nagyon. Egyszerűen olyan belsője volt, hogy megszépítette a külsejét, bármennyire is hangzik most ez hülyén. Lehetsz te jóképű, ha agyilag zokni vagy, belül 0, vagy épp egy ordenáré nagy tahó, akkor a normális nők, nem a r*ibik, úgyis el fognak kerülni. Ez ennyi.

El kéne kicsit gondolkodni, ahelyett hogy folyton a másikat hibáztatjuk....

2016. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
31%

"Pedig nagyon is sok előnytelen külsejű vagy kevésbé helyes férfinak van barátnője/felesége/családja stb.. Elég az utcán szétnézni, de a baj, hogy sokan csak azt veszik észre, amit akarnak.. Célirányosan a jóképű pasikat keresik, hogy nekik milyen jó csajuk van meg nekik tuti van ugy alapjáraton is barátnőjük és akkor jönnek ide hisztizni, hogy csak a jóképű srácoknak van nőjük..

És a külső még mindig nem minden!! Velem kétszer is előfordult, hogy olyan srácba szerettem bele fülig, akire első ránézésre azt mondtam, hogy huuu nagyon nem az én esetem, nem tetszik stb...de elkezdtünk beszélgetni, napról-napról, hónapról-hónapra és csak azt vettem észre, hogy beleszerettem. Nagyon. Egyszerűen olyan belsője volt, hogy megszépítette a külsejét, bármennyire is hangzik most ez hülyén. Lehetsz te jóképű, ha agyilag zokni vagy, belül 0, vagy épp egy ordenáré nagy tahó, akkor a normális nők, nem a r*ibik, úgyis el fognak kerülni. Ez ennyi.

El kéne kicsit gondolkodni, ahelyett hogy folyton a másikat hibáztatjuk...."


A te irásod ott hibádzik, hogy egy csúnya pasinak egy darab esélyt se adtok, azonnal lekoptatjátok... Én olyan nőről nem hallottam, aki akár csak egy óra hosszát is eldumálgatott volna egy olyan pasival, akitől undorodik.

2016. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!