Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak mi alapján szokták a jóképű férfiakról azt gondolni, hogy azok rosszul bánnak a nőkkel és automatikusan szemetek?

Figyelt kérdés
A hangsúly az automatikuson van. Sokszor láttam ilyet, itt kérdésekben is, meg általában is, hogy valaki gyalázott egy jóképű férfit, hogy az biztos kihasználja a nőket, rosszul bánik velük stb., majd a továbbiakban kiderült, hogy igazából nem tudja, nem látja, sőt csak felételezi, mert látta Facebookon, hogy ő a nő párja, meg hasonlók.
2016. aug. 8. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Lánybarátaim történetei alapján van némi ellenszenvem, de nem mindenki iránt. De ne is haragudj, látszik az emberen, viselkedésén, hogy gyökér vagy nem. Ugyanúgy van helyes meg nem helyes normális ember, meg helyes meg nem helyes gyökér, ezeket lazán ki lehet szűrni, max 3 perc alatt. 23/F
2016. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, az ember viselkedésén persze, ezért írtam, hogy a hangsúly az automatikuson van.
2016. aug. 8. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Sokan irigyek, sokan előítéletesek. Ha megnézed, ugyanez áll a lányoknál: xy jól néz ki, biztos egy ribi.

Én alapvetően a helyes arc miatt nem gondolom ezt egy férfiről sem. A külső viszont, árulkodó. Lehet mondani, hogy ne ítéljünk külsőre, viszont egy helyes és láthatóan flegma pasiról elég sok dolgot megtudhat az, aki tud a jelekből olvasni. (Más jellegű emberekre is áll ugyanez.)

2016. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Első vagyok. Hát azért van akiről automatikusan meg lehet állapítani. :D nem mindenkiről, de azért a stílus, az öltözködés, meg mondjuk a járás rohadt sokat elárul.
2016. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem kérdezted meg tőle?
2016. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Nagy általánosságban a szerencsés adottságú -jól kinéző emberek nagyobb arányban "szállnak el" maguktól és lesznek beképzeltek másokat lenézők, mivel azt tapasztalják folyamatosan, hogy nekik sok mindent megbocsájtanak és sok mindent elérhetnek nulla befektetett energiával csak szimplán a jelenlétükkel.


Párkapcsolatot sem nagy dolog nekik kialakítani ,mondhatni minden ujjukra akad egy nő ,tehát a könnyen szerzett dolgokat nem is becsülik meg. Ez egyébként férfira- nőre egyaránt igaz.

2016. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Mert irigyek, azért. A tapasztalat azt mutatja, aki azon mérgelődik, hogy egy nő nem őt szopja le, hanem mást, az inkább jellemzőbben mutat abúziv viselkedést.
2016. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok annak az egyednek a véleményére, aki lepontozta az értelmes és kifejtett hozzászólásokat, amikben érveltek is. :)
2016. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké, azt aláírom, hogy stílusból, ruházatból, vagy a netes példánál maradva egyes profilképekből leszűrhető 1-2 dolog, ha nem is sok. De én sokkal többször tapasztaltam, hogy nem éppen helyes férfiak voltak nagyképűek, még a lányokkal is. Lehet kompenzálni akartak, vagy én nem tudom.
2016. aug. 8. 17:45
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. Nem, ők abban a fázisban voltak, hogy ha marha magabiztos vagy, akkor lesz barátnőd, csak nekik a magabiztosság mellett nincs meg a jóképűség, így ők nem helyes jó kiállásúak, hanem ronda nagyképűek lesznek :D

Amúgy ja, így belegondolva nyilván van bennem irigység. Szóval nem is feltétlen tőlük sajnálom, hanem irigylem őket, hogy nekik tényleg semmit nem kell a dologért tenni, én meg nagyon sok melót rakok bele, de eredménye nem sok. Ember vagyok, nyilván vannak hibáim, és így irigylem azokat, akiknek jó adottságok lettek kisorsolva születésük előtt. Lehet emiatt rossz ember vagyok, de nem szeretnék az lenni. 23/F

2016. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!