Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még romantikus pasik? 19L

Figyelt kérdés
Romantika alatt nem virágot és gyertyafényes vacsorára gondolok ezek túl könnyük,hanem hogy választékosan,akár virágnyelven is kutudja fejezni magát,fejből tud rengeteg romantikus verset,és sok idézetet.
2016. jún. 21. 18:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#21 Hogy merted összezavarni a kérdezőt egy keresztrímes idézettel?
2016. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Vannak de azok sajnos nem egy adoniszok és átlagban egyedül vannak hiába rendesek és romantikusak.A legtöbb nagyon jól néz ki /és ez kell a csajoknak egy kirakat baba/ mellette olyan buta mint a segg,és van pénz meg kocsi.Ezek a mai normák ez kell nem baj ha buta bunkó,a lényeg pénz kocsi van és szépen mutat mellettem.Idáig fejlődtünk,vagy inkább vissza fejlődtünk??!!
2016. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Persze de kevesen vagyunk, de nem csak romantikus férfiből van kevés hanem romantikus nőből is.

Ezért nehéz megtalálni azt a párt akivel lehet romantikázni, randizgatni, kiélvezni a ismerkedés időszakát akivel önmagamat tudnám adni. így sokszor nekem is vissza kell fognom magam. Manapság mindenki siet pedig az udvarlási időszak lenne a legizgalmasabb része a kapcsolatnak.

Ez egyáltalán nem függ a külsőtől, nem vagyok anti adonisz, én is túrázom, hegyet mászok, sportolok, repülök, lovagolok stb.

és csak akkor voltam egyedül amikor nem találtam olyat akibe szerelmes lettem volna. Egy romantikus kapcsolatnak olyannak kéne lennie véleményem szerint mint a Kosztolányi Dezső - Akarsz-e játszani c versében. De ilyet még én sem találtam. 35F

2016. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!