Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, léteznek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, léteznek olyan férfiak, akikről a romantikus regények lapjain olvashatunk?

Figyelt kérdés

Létezhetnek? Vagy tényleg ennyire kilátástalan a helyzet? Vannak férfiak, akik egyetlen nőt szeretnek, hűségesek, nem vetik meg a romantikát, de van bennük tűz és szenvedély? Akiknek értékrendjét nem a média vagy a többség mintája alapozza meg.

Elsősorban nők véleménye érdekelne.



2014. márc. 3. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, ne légy ennyire naiv.

20/L

2014. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, csak nem veszitek észre őket, mert túl unalmasnak találjátok őket.
2014. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Hát mondjátok rám hogy egoista vagyok, de akár engem is jellemezhetnél annak ellenére hogy közel sem vagy tökéletes. Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki hasonlóan érez, csak a nők hajlamosak rossz helyen válogatni és ezért minket okolnak, hol ott ugyanúgy tehet róla mindkét nem :/.
2014. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Érdeklődés hiányában kihaltak. Nem léteznek már, de olyan nők sem, amilyenek ezekben a regényekben szerepelnek.
2014. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 juliusboldog ***** válasza:
Általában a negatív vélemények negatív tapasztalatokból származnak + hozzámegy a "mai világ szindróma" is. Az igaz, hogy elég hülye társadalomban élünk, barom értékrendekkel, de azért vannak olyanok, akik nem állnak be a sorba. Tudod... a szabályt erősítő kivételek.
2014. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen vannak :) Én ilyen vagyok. Tudom, hihetetlen.

UI: Légy szíves senki se írjon, mert nem teszem ki magam több megaláztatásnak a női nem részéről.

2014. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Írtad , hogy elsősorban nők véleménye érdekelne... De szerintem én pont ilyen vagyok. Nekem mindennél előrébb való a barátnőm. Semmi sem érdekel , csak is ő. Természetesen odafigyelek a mindennapos tanulásra , dolgaimra , de mindenek előtt ő az első minden téren. Ha csak fél percre láthatnám azokon a napokon , amikor nem tudunk találkozni , akkor is elmennék , ha több órás buszozás lenne az ára. Nem nézek rá más lányra , még a gondolat sem fordul meg a fejemben. Számomra Ő a tökéletes női alak. Volt már pár veszekedés , de én úgy érzem nem tudok nélküle élni.

Hát ez lennék én :D


F/18

2014. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

A személyiségemre a fent vázoltak közül majdnem mind igaz. DE! Ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül egy jóképű, csinos regényhős kinézet is társul. Innentől pedig az egész semmit sem ér, mert hát valljuk be, nagyon is számít a külső.


Amúgy manapság, ha odaállítanék egy fiatalabb lányhoz egy csokor virággal, vagy verset írnék neki, minimum a képembe röhögne. Pedig a vicces az, hogy alapból hajlamos lennék az ilyesmire.


23/F

2014. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze! Itt vagyok én,de persze ez olyan tipikus "hűűű ez biztos ezt irja,mert pasi" kijelentés lessz! De ismeretlenül ne ítélkezzetek! Az a baj a legtöbb csajjal / nővel,nagyon fárasztónak tartjátok,hogy másokat megismerjetek! Az a menő,ha odamegy levág egy szöveget,és már egyből nedves a bugyi :)
2014. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Jó látni, hogy van ilyen. :) Őszintén szólva, kicsit lehangoló néha. Csak ráklikkelek egy-egy kérdésre, olvasgatom a válaszokat és megkérdezem magamtól: Ez most komoly? Mit keresek én itt?

Nem szívesen veszíteném el a Szerelembe és a valódi Értékekbe vetett hitemet.^^

2014. márc. 3. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!