Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, léteznek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, léteznek olyan férfiak, akikről a romantikus regények lapjain olvashatunk?

Figyelt kérdés

Létezhetnek? Vagy tényleg ennyire kilátástalan a helyzet? Vannak férfiak, akik egyetlen nőt szeretnek, hűségesek, nem vetik meg a romantikát, de van bennük tűz és szenvedély? Akiknek értékrendjét nem a média vagy a többség mintája alapozza meg.

Elsősorban nők véleménye érdekelne.



2014. márc. 3. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne is veszd! De ne higyj,hanem tudj! :) Van olyan,hogy mindhalálig szerelem,és van ami múladnó! Ezt elkell fogadni ;) Sokáááig,nagyon sokáig olyan voltam,aki mindent megtesz azért,hogy a csaj / nő,minél jobban érezze magát mellettem,de sajnos mindig olyanokat kaptam ki,akik ezt nem nagyon tolerálták,szval a tré csajok közül válogattam! hogy ennek mi az oka? Szeretem,ha egy csaj tudja,és meg is mondja mit akar,de azonban nem mondd ellent :) Tudom elég ellentmondásos,de mindenre van megoldás!
2014. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, kérdező, örülök, hogy megnyugodtál, hogy van ilyen, mi? De ha meglátnád esetleg a fényképüket is, már egyből nem is érdekelne, mert nem egy "szőke herceg fehér lovon"...mivel nyilván ezekhez a belső tulajdonságokhoz egy jóképű, jóvágású férfit társítasz.
2014. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Léteznek bizony,én is ilyen vagyok de úgy vettem észre,ez már senkinek nem kell,és én sem.Mert az ilyeneket,mint én nem szokták észrevenni a nők általában,és le sem szarnak.

Nem fogok ettől még megváltozni,én ilyen maradok,és reménykedem hogy hátha egyszer az életben találok egy lányt magam mellé,aki elfogad ilyennek. :)

22/F

2014. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#11 Mire érted, hogy nem mond ellent?


#12 Nem gondolom így. Miért, a szerelem csak azokat illeti, akik a média szerint tökéletesek vagy beillenek abba a kategóriába? Életemben először érzem magam szerelmesnek, pedig az illetőről hónapokig még csak képet sem láttam. Ami már semmit nem változtatott azon, amit érzek. Pont az a probléma szerintem, hogy ma már kevesen mernek érezni... mármint úgy igazán érezni.

2014. márc. 3. 21:34
 15/22 anonim ***** válasza:
Van, csak a női nem tagja nem értékelnek minket és szép lassan átformálnak.
2014. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hogy nem mondd ellent? Semmi csábításnak,és persze a romantikának,és a törődésnek :)
2014. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15 Valamilyen szinten jogos. Talán kölcsönösen formáljuk át egymást, de nem is tudunk róla.


#16 Van nő, aki ezeknek ellenállna, ha szeret valakit? :)

2014. márc. 3. 21:38
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen! Nem is egy kérdés hangott itt már el erről a GYIK-en! Nemmindenki egyforma,minden ember más,van aki annak örül,ha sárba tipossák,van,aki annak,ha ajnározzák ítéletnapig :)
2014. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyet, így azt gondolom, igen...viszont ő már majdhogynem "túl szép, hogy igaz legyen" :)
2014. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A barátom ilyen :) és az sem igaz, hogy külsőre mind csúnyák, mert ő pl. Mr. Darcy-ra hasonlít.
2014. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!