Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még romantikus pasik? 19L

Figyelt kérdés
Romantika alatt nem virágot és gyertyafényes vacsorára gondolok ezek túl könnyük,hanem hogy választékosan,akár virágnyelven is kutudja fejezni magát,fejből tud rengeteg romantikus verset,és sok idézetet.
2016. jún. 21. 18:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

ma 18:29


Nick Vujcic akinek se keze se lába mégis lett gyönyörü felesége.


azt mondja

"Nem számit hogy nézel ki,az számit belül milyen vagy"



18:34


"ugyanakkora energiabefektetést igényelnek, mint a virág meg a gyertyafényes vacsora, ezeket mind egy kalap alá lehet venni mind ugyanaz a gejl"


Te hol élsz? Ezt minden pasi megtudja csinálni és már uncsi,de rengeeg idézetet és verset azt rengeteg idő betanulni és életformává tenni..



"A valódi romantikus pasi szerintem az, aki képes áldozatot hozni egy nőért, képes rá várni, nem adja fel rögtön"


Van egy fiú barátom aki 4 évet várt egy nőre,aztán utána derült ki hogy csak barátok lehetnek.

2016. jún. 21. 18:53
 12/33 anonim ***** válasza:
74%

Aki 4 évet vár egy nőre ott inkább mentális problémát vélek felfedezni,mintsem erényt.

Te kérdező mit tudsz nyújtani cserébe,mert a férfiak nem a nők rabszolgái?!

2016. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Vannak élethelyzetek, mikor eszembe jut egy-egy versrészlet a szituációról, de haverjaimon kívüo, akik ismernek,más nem nézi úgy, mint ha normális lennék. Ugyanez van, mikor lányoknak bókoltam, de ők se értékelték, inkább elijesztettem őket. Szóval biztosan állíthatom, hogy ezzel nem lehet csajozni, barátkozni.
2016. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Tehát neked fontosabb, hogy legyen a fejében sok idézet, mint hogy figyelmesen bánjon veled. Nincs kérdésem.
2016. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

"mit tudsz nyújtani cserébe"


Önzetlenül szeretem,nem csalom meg,kedves vagyok hozzá,öszinte,hosszantürő,türelmes,szerény,szenvedélyes az ágyban,ugyanakkor képes vagyok hegyet is mászni vele ha kell egy túrán. Nem várom el tőlle hogy mindig ő fizessen,de sok apró ajándékkal lepem meg aminek örül. Nem beszélem ki őt,a barátnőim inkább a másodikok az életembe mert az első ő a szerelmem akinek hüséget és szeretettt fogadtam.

2016. jún. 21. 19:07
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
No offense, de tőlle és hüséget? Ez igen visszataszító, ha egy ember nem tud helyesen írni.
2016. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál evidens dolgok a kapcsolatban, és nem mérhetők átlagon felüli teljesítménynek.Ennél több kell kérdező,mert te is hasonlót vársz el.
2016. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Haydi pont ez a kettő zavar ebben a választékban?
2016. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem, többi is, csak korán ütöttem le véletlenül az entert. Özül dilerim!
2016. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Haydi jóhogy vágó pityuhoz nem küldesz már te szerencsétlen.

Ha külsőre feláll a kukacod egy csajra akkor nem a helyesirását fogod tesztelni,szóval biztos hogy te meleg vagy..:)

2016. jún. 21. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!