Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak tényleg soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és én azt látom a környezetemben, hogy aki nem néz ki valami jól, nincs normális munkája, alig van pénze, autója sincs, és még csak izgalmas személyisége sem, azok legtöbbje még 30 évesen is egyedül van.


De szerintem ezen nem háborognia kellene a férfiaknak, hanem logikusan belegondolni.

Ha keres egy pasi kb. 80-90 ezret, az mire elég? Semmire. Talán egy ócskább albérletre futja belőle, kb. éheznie kell, sosem tud venni magának semmit, nem tud eljárni sehová, ha valaki elromlik, miből vesz újat, stb. Na most így hogy lehet családot meg közös életet tervezni valakivel? A nők alapjáraton kevesebbet keresnek egyébként is. Nyilván nem lehet mindenki főnök, de azért ne mondja már nekem senki, hogy aki elvégez egy normális egyetemet, esetleg még mesterképzést is, és szorgalmas, kitartó, az nem talál semmi munkát, csak mondjuk eladóként...


Sokan nem értik meg, hogy a nők nem luxust várnak el, hanem egy normális életszínvonalat, ami mellett nem kell nap min nap a megélhetésért aggódni.


2016. máj. 13. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:
Én más helyzetben vagyok, mert mindig is volt pénzünk, úgyhogy én nem várom el ezt a pasimtól. De ahol mindketten szegényebbek, ott azért más a helyzet.
2016. máj. 14. 15:57
 62/62 anonim ***** válasza:
"Soha ne ítélj meg egy másik embert, míg egy mérföldet nem jártál a cipőjében."
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!