Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak tényleg soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és én azt látom a környezetemben, hogy aki nem néz ki valami jól, nincs normális munkája, alig van pénze, autója sincs, és még csak izgalmas személyisége sem, azok legtöbbje még 30 évesen is egyedül van.


De szerintem ezen nem háborognia kellene a férfiaknak, hanem logikusan belegondolni.

Ha keres egy pasi kb. 80-90 ezret, az mire elég? Semmire. Talán egy ócskább albérletre futja belőle, kb. éheznie kell, sosem tud venni magának semmit, nem tud eljárni sehová, ha valaki elromlik, miből vesz újat, stb. Na most így hogy lehet családot meg közös életet tervezni valakivel? A nők alapjáraton kevesebbet keresnek egyébként is. Nyilván nem lehet mindenki főnök, de azért ne mondja már nekem senki, hogy aki elvégez egy normális egyetemet, esetleg még mesterképzést is, és szorgalmas, kitartó, az nem talál semmi munkát, csak mondjuk eladóként...


Sokan nem értik meg, hogy a nők nem luxust várnak el, hanem egy normális életszínvonalat, ami mellett nem kell nap min nap a megélhetésért aggódni.


2016. máj. 13. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

41-es

Off, de nekem erről ez jutott eszembe:

[link]

2016. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
Mi van?
2016. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Never mind, csak egy régi Tótisz mém :)
2016. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
43%

Nos csillagom itt a nagy lehetőség. Előtted áll az egész életed, hogy elérd a céljaid. Tanulhatsz egy normális egyetemen, elvégezhetsz egy mesterképzést is és szorgalmas, kitartó munkával valóra is fog válni.


Ugyan itt kötél olcsón eladó!!! ;)

2016. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
77%

Mi van veletek, ti a Földön éltek egyáltalán???

Ki beszélt arról, h a nő alá kéne tenni mindent?

Szimplán csak arról van szó, h ha 2 ember együtt szeretne családot alapítani, akkor ahhoz nem lesz elég a 80 nettó!

Én (35N) 16 éves korom óta dolgozom, suli mellett is melóztam, hogy legyen jogsim és kocsim és ne menjen el napi 3-4 óra az utazásra.

24 évesen ismerkedtünk meg a párommal, kb. egyformán kerestünk, neki is volt kocsija. 2 év múlva együtt teremtettünk otthont, majd gyereket vállaltunk.

De ezek nem történtek volna meg, ha 80e-et keresünk, pedig egyikünk sem végzett egyetemet!

Sőt, most biztos páran a szívrohamot kapnak, de a párom fizikai munkás, viszont ma már vállalkozó, 400e fölött keres, én meg 250e körül.

Persze, megelégedhettünk volna 80e-el is, de akkor nem itt tartanánk, ahol most...

2016. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
45-ös, hogy adod a kötelet? Tényleg occón? Mert gerendám már van, csak az aranyárban mért kötélre nem telik. =D
2016. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
81%
Tudják azt a férfiak is, hogy miről írt valójában a posztoló. Ő nem azt mondta, hogy a férfi keressen egyedül százezreket, hogy az ő igényeit kielégítse, csak könnyebb ezt így érteniük a férfiaknak. A posztoló szerintem közösben gondolkodik: te is hozol én is hozok, beosztjuk, hogy mindkettőnk igénye ki legyen elégítv, de jó lenne, ha a hónap végén nem az éhkoppot nyelnénk. Havi kétszázezer fix-szel, az ember könnyen viccel... énekelték ezt a pengős világban. Ma ennyivel, ha albérletet is fizet a delikvens, könnyen éhen halhat. Ez nem a nő és nem a férfi hibája. Az alfahímet meg felejtsétek már el férfiak, olyan nem létezik, csak ronda férfi sok zsetonnal, aki pénzért vesz magának műcicis luvnyákat pár órára.
2016. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

48: Igazad van, nyilván a nő is dolgozzon, de most miért, fordítva nem lenne ugyanolyan gáz, ha a nő tartaná el a férfit? Dehogynem...

Egyetemet el lehet végezni bárkinek, aki elég kitartó hozzá, és nem adja fel az első megbukott vizsgájánál. Különben is vannak könnyebb szakok is.

2016. máj. 13. 20:48
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemben nincs igazad, sok szegény családból származó embernek nincs rá pénze. Sok helyütt 18 évesen már haza kell adni pénzt, nemhogy még otthon lenni.

Nem olyan fontos az egyetem amúgy. Nekem azért kellett, mert ami lenni akartam, ahhoz az kell. Ha a sarki bódéban tanították volna, akkor odamegyek.

De kamu szakokat végezni csak azért is, munka helyett luxus, munka mellett kőkemény.

Nagyon sok pénz az, jövedelemkiesés, tankönyvek, villany a későig tanuláshoz, plusz ruha és mosás ha munka mellett van, nem tud az ember akkor főzni sem mert már félhulla, a készétel is drága.

És akkor friss diplomásként még lehet hogy nincs is sehol.

2016. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, a való életben lehetnek olyan helyzetek, amikor a pár egyik fele hónapokig munka nélkül marad. Ez sajnos a mai világban megtörténhet. És azt sem lehet kicentizni, hogy pontosan egyforma legyen a fizetésünk. Én ismerek olyan párt, akinek már két gyereke van, de naponta írják egy füzetbe, hogy ki mennyiért vásárolt a saját fizetéséből a közértben. Hónap végén meg elszámolnak. Bameg, nem hittem a szememnek! :) Húsz éve vannak együtt és ez még náluk kérdés. Szeretettel küldöm az alábbiakat minden férfinak.El kéne indulni…


(A házasuló legény)


El kéne indulni,

Meg ké házasodni,

De még az a kérdés,

Kit kéne elvenni?

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Kit kéne elvenni?

Ha kisasszonyt veszek,

Nem tud szőni, fonni.

Jaj de szégyen nekem,

Pénzér gatyát venni,

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Pénzér gatyát venni.

Ha öreget kérek,

Az mindig szomorú,

Annak minden szava

Egy égi háború;

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Egy égi háború.

Ha gazdagot kérek,

Mindig csak azt hányja,

Hogy az enyimből élsz,

Ebadta hitványa;

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Ebadta hitványa.

Ha szegényt megkérek,

Avval mit csináljak,

Egy kódusból kettőt

Tehát mért csináljak?

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Ugyan mért csináljak.

Istenem, Istenem,

Ugyan mit csináljak,

Legénykedjem-e még,

Vagy megházasodjak?

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Vagy megházasodjak?

Az az egy reménység

Táplál ezután is.

Jó lesz a legénység

Nekem továbbra is;

Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj,

Nekem továbbra is.

Gyergyószentmiklós (Csík)

2016. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!