Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak tényleg soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és én azt látom a környezetemben, hogy aki nem néz ki valami jól, nincs normális munkája, alig van pénze, autója sincs, és még csak izgalmas személyisége sem, azok legtöbbje még 30 évesen is egyedül van.


De szerintem ezen nem háborognia kellene a férfiaknak, hanem logikusan belegondolni.

Ha keres egy pasi kb. 80-90 ezret, az mire elég? Semmire. Talán egy ócskább albérletre futja belőle, kb. éheznie kell, sosem tud venni magának semmit, nem tud eljárni sehová, ha valaki elromlik, miből vesz újat, stb. Na most így hogy lehet családot meg közös életet tervezni valakivel? A nők alapjáraton kevesebbet keresnek egyébként is. Nyilván nem lehet mindenki főnök, de azért ne mondja már nekem senki, hogy aki elvégez egy normális egyetemet, esetleg még mesterképzést is, és szorgalmas, kitartó, az nem talál semmi munkát, csak mondjuk eladóként...


Sokan nem értik meg, hogy a nők nem luxust várnak el, hanem egy normális életszínvonalat, ami mellett nem kell nap min nap a megélhetésért aggódni.


2016. máj. 13. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

És aki nem járt egyetemre meg nem csinált mesterképzést, az dögöljön meg egyedül?


több szakmával rendelkezem, mégse adnak sehol se 100e-nél több fizut nettóban. Akkor most kössem föl magam?

2016. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
71%
23-as nem, csak vannak ilyen nők, akik várják a nagy fogást, közben egy húslevest nem tudnak megfőzni.
2016. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:

ez a kérdés egy jó példa arra mikor azt mondjuk hogy a nőknek a pénz kell.

Miért, egy ilyen keresetü férfi mellett félnél, hogy nem csaphatod el mindenféle nyavajára magadra a te keresett pénzed ?

Keress magadnak olyat aki fizeti a sz.rjaidat, és mellette költsd a saját kis pénzecskéd magadra mint egy életképtelen, és mentegetőzz hogy Hááth az a férfi dolga. Én csak azt sajnálom hogy az ilyenek vannak fönt, és dirigálnak, úgy hogy semmit nem tesz bele

2016. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
73%
a férfiaknak is a pénz kell, abból vesznek javakat és nőt.
2016. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

Minek diploma meg mesterképzés a jó munkához?Ezt azok gondolják így akiknek fogalmuk sincs a valós világról.


De te magad mondtad ki az igazságot.Nem lehet mindenki főnök,meg irodai munkás,mi lenne úgy a világgal?Kik működtetnék akkor?

Kell egy egészséges egyensúly ami csak akkor van meg ha kis emberek is élnek a világban,az ő szerepük is nagyon fontos,csak sajnos az ő útjuk jóval rögösebb.

2016. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

"És nem feltétlenül kell diploma,sőt a diplomák 10%-a ami ér valamit,egy jobb szakember mint a haverom már a melókat mondja le mert ha osztódna se tudna többet dolgozni,csak kiváló szakember lakásokat újit fel és a 600k lazán meg van neki,lehetne több is de neki ez elég. "


Te öcsém totál buta vagy. Aki az építőiparban dolgozik az általában nem is adózik, csoda! ha legalább minimálbérre bejelentik. A másik pedig, hogy dolgoznak látástól-mikulásig, mert ott készen kell lenni időben.

Szeintem inkább járj utánna alaposan a dolgoknak mielőtt az okos szád kinyitod.

2016. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
0%
Akár hiszitek, akár nem, engem nemhogy feltosznak, hanem pont inkább megnyugtatnak ezek a kérdések, s a szingli státuszomban is csak megerősíteni tudnak. :D Van igazság, amit ír a kérdező, havi 80-90-ből (párkapcsolat esetén még két ekkora volumenű fizetésből) képtelenség normálisan családot alapítani nélkülözés nélkül. Márpedig ha az asszonynak, a gyereknek nélkülöznie kéne, akikért élnék-halnék, akkor jobb inkább nem belevágni. Osztom a kérdező problémáját, úgyhogy a semmire se elég, harmatgyenge fizetésemmel megyek is megdögleni. :D
2016. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
26%
Lehúzós munkakerülő a mostani nők nagy része,Jó lenne ha végre felébrednének a Csipkerózsikák és félredobnák ezt az undorító flegma stílusukat amit képviselnek és megpróbálnának igazi nővé érni.Jó lenne ha végre felébrednének a Csipkerózsikák és félredobnák ezt az undorító flegma stílusukat amit képviselnek és megpróbálnának igazi nővé érni.Úgy járnak az utcán az önbizalomtól dagadva ,mintha valami celebek lennének ,állandóan nyomogatják a hülye telefonjukat mert olyan qrva fontosak,és ha rájuk merek nézni,elkapják a fejüket és a tűzcsapot bámulják.Én most a "tudom magamról hogy szép vagyok" kategóriáról beszélek,a ronda nők már bocsánat,de nem kellenek.Nekem egy elvárásom van ha nőt keresek 48.5kg legyen.Köszöntem.
2016. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Ne menj megdögleni mert a kisember nélkül a világ megszűnne működni.

A kisemberben az a becsülendő,hogy a kicsinek is tud örülni,nem kell neki egy fullos terített asztal,egy finom falat is széppé varázsolja a napját.Aki dúskál a jóban az ezt soha nem fogja megtapasztalni,soha nem fogja megérteni,hogy a kisembernek miért a nap fénypontja ha új részt láthat a kedvenc sorozatából.

2016. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
42%

29-es, ugye tudod hogy ha mindenkinek ilyen mentalitása lett volna, akkor kihalt volna az emberiség?


Azt hiszitek, hogy csak tehetősen lehet jól élni?

Ez nem mindig pénz kérdése...

De tudom mi a bajotok! Ha nem lehet dőzsölni, akkor inkább nem kell semmi! Nagyon rossz hozzáállás!

2016. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!