Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak tényleg soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és én azt látom a környezetemben, hogy aki nem néz ki valami jól, nincs normális munkája, alig van pénze, autója sincs, és még csak izgalmas személyisége sem, azok legtöbbje még 30 évesen is egyedül van.


De szerintem ezen nem háborognia kellene a férfiaknak, hanem logikusan belegondolni.

Ha keres egy pasi kb. 80-90 ezret, az mire elég? Semmire. Talán egy ócskább albérletre futja belőle, kb. éheznie kell, sosem tud venni magának semmit, nem tud eljárni sehová, ha valaki elromlik, miből vesz újat, stb. Na most így hogy lehet családot meg közös életet tervezni valakivel? A nők alapjáraton kevesebbet keresnek egyébként is. Nyilván nem lehet mindenki főnök, de azért ne mondja már nekem senki, hogy aki elvégez egy normális egyetemet, esetleg még mesterképzést is, és szorgalmas, kitartó, az nem talál semmi munkát, csak mondjuk eladóként...


Sokan nem értik meg, hogy a nők nem luxust várnak el, hanem egy normális életszínvonalat, ami mellett nem kell nap min nap a megélhetésért aggódni.


2016. máj. 13. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:

1. Ha téged ez zavar, keress magadnak olyan pasit, aki mindent megad neked, vagy ha ilyen párod van, örülj neki!


2. Mit érdekel az téged, hogy egy pasi (de lehetne akár az nő is) hogyan él vagy ahhoz, hogy nincs párja? Az ő élete, nem a tiéd, neked attól nem lesz rosszabb.

2016. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
76%

Totál igaza van kérdezőnek.

Ha egy férfi megelégszik ami van akkor keressen szintén olyan párt akinek elég,de ne akarjon már egy Jauzsika aki kubikos egy Zimány Lindát.


Ne akarjon egy bölcsész keresni havonta 1M nettót a Googlenál fejlesztőként.

Ne akarjon egy dagadt srác lefutni 3km-t azonnal.


Ezek hasonlatok.


Olyan párt kell keresni aki klappol a pasihoz.


Ez olyan,hogy szídom a sztárügyvédeket mert én vagyok az és nem vesznek fel,közben meg IT-s szakember vagyok.


Remélem érzitek.

Keresni kell olyan lányt,aki elfogadja ezt a helyzetet,az más kérdés,hogy lecsökken a lehetőségetek, aki k..vának áll ne csodálkozzon ha b.sszák.

2016. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
26%

"Nyilván nem lehet mindenki főnök, de azért ne mondja már nekem senki, hogy aki elvégez egy normális egyetemet, esetleg még mesterképzést is, és szorgalmas, kitartó, az nem talál semmi munkát, csak mondjuk eladóként..."


Csak azt felejted el, hogy sok férfi nem jár egyetemre, pl. én sem jártam, mert nem voltam elég okos. Akkor most az én hibám, ha emiatt nem leszek főnök és nem lesz BMW-m? Hát nem az én hibám, senkinek sem a hibája, nem mindenki olyan jó eszű, hogy szerezzen 1 vagy több diplomát, meg mesterképzést, meg mindent. Szóval azért a legtöbb 30 éves pasi aki egyedül van, szerintem nem jártak egyetemre, mert általában nem a főorvosok és az ügyvédek, meg a közgazdászok szoktak nő nélkül lenni. Ha egyszerű melós emberként dolgozol, akkor a kevés pénzből kell megélned, a nők meg nem szeretik a keveset, mert szeretik a nők két kézzel szórni a pénzt. Sajnos. Az első válaszoló pedig jól megmondta, hogy a nők is elmehetnek dolgozni, nem kell a pasitól várni a megélhetést. A nők is tegyenek azért, hogy megéljenek, csak az a helyzet, hogy a nők nem hónapról hónapra akarnak élni, hanem szeretnének jól élni, szóval ez a baj forrása. Ugyanis egy vízszerelőtől, egy közmunkástól, egy lakatostól, raktárostól, vagy egy biztonsági őrtől ne várjuk már el, hogy eltartsanak egy nőt, mert ők kevés pénzt keresnek, szóval a nők is menjenek munkába. Ha a férfi és a nő is nettó 80-100 között keres, úgy ketten megtudnak élni szűkösen. Amelyik nő meg jó életet akar, az menjen feleségül valami építészmérnökhöz, politikushoz, ilyesmihez.

2016. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
88%

Vagy mondok jobbat,most kiírok egy kérdést,hát,hogy képzelik a nagy cégek,hogy nem vesznek fel engem IT Managing Directornak most azonnal,és fröcsögnék meg szídkozodnék.


Két dolgot tehetek:

1. Keresek egy profilba vágó melót

2. KiFEJLESZTEM magam és a SKILLjeimet,hogy alkalmas legyen olyan pozícióra és mindent elkövetek,hogy a célom teljesüljön.


Na akkor most ezt tessék behelyettesíteni a csajozásra.

2016. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
34%

4-es, ha nőként írod ezt akkor te is a sült galambot lesed és rinyálsz, hogy miért nem repül a szádba és ezért ironizálsz egy jót.

Ha pasi vagy akkor no komment, saját magad alatt vágod a fát azzal, hogy rá is bólintasz, hogy egy nőnek alanyi jogon kell mindent a pi.csája alá tolni.

Ezért ne csodálkozz ha nincs senkid!

2016. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
Nekem az a mázlim, hogy jó anyagi körülmények közé születtem. Elég nagy a családi vagyon, vannak lakásaink, házaink, nyaralónk stb. Ha nem csinálnék semmit ,akkor is vígan eléldegélnék. Persze most még egyetemre járok elvégzem a mesterképzést, aztán meglátom mi lesz, ha találok nekem tetsző munkát ,akkor talán még dolgozni is fogok, ha nem, hát akkor sincs semmi vész, van bőven tartalék, ha meg netán minden vagyont elherdáltam, akkor majd dolgozgatok kicsit valami elfogadható munkát. Úgyhogy nekem végül is tökmindegy ,h mit várnak el a nők anyagi téren, mivel a saját jó életszínvonalamhoz ragaszkodom, így nyilván a nőnek is biztosítanám ezt, és hát amúgy sem kerül ez nekem túl nagy energiabefektetésbe. Bár ettől függetlenül kiráz a hideg az olyan nőktől, akik csak a pénz miatt akarnak velem lenni, ezt hamar megérzem és messziről elkerülöm az ilyen lányokat.
2016. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 ~OnLány~ ***** válasza:

Miért kell uszítani az embereket?

Ez csak provokálás, minden nap adódik egy ilyen kérdés.

Ha normálisan belegondolsz, te is tudod a kérdésedre a választ.

Normális színvonalat akarsz? Dolgozz te is,ennyi!

2016. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok, és PASI.

Nem vágom magam alat,csak tisztában vagyok a dolgokkal mélyebben látom,és van párom nem is akármilyen,plusz szeretik a lányok a társaságomat nagyon,hogy miért mert látják,hogy nem vagyok átlagos,ennyi,nem fejtem ki.


Ez evolúció,őskorban kik mentek vadászni(dolgozni)?

A férfiak az alfahím,aki elejtette a kaját és a törzsnek adta mert a férfi értéket ad az alfahím,ő biztosította a jólétet a kaját,a szerszámokat.


Ez ösztön ezt kellene megérteni könyörgöm,ez ösztön,mint a WC-zés.


És nem feltétlenül kell diploma,sőt a diplomák 10%-a ami ér valamit,egy jobb szakember mint a haverom már a melókat mondja le mert ha osztódna se tudna többet dolgozni,csak kiváló szakember lakásokat újit fel és a 600k lazán meg van neki,lehetne több is de neki ez elég.


Csak a férfiak várják a sült galambot jó az ahogy van,és igen a nő nem akar nyomorogni,igazuk van miért tennék,miért jó ez,hogy a sok lúzer pasinak punci jusson?

Tegyen érte,hogy legyen ennyi,minden tekintetben.

2016. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
84%

19-es, jó reggelt kívánok!

Már nem az őskorban vagyunk és nem is a középkorban! A nő is végezhet szellemi és könnyű fizikai munkát. Nincs neki megtiltva.


Én baromira értéktelennek érezném magam, ha arról szólna az egész életem, hogy egy férfi eltartson.

Arról nem is beszélve, hogy alárendelt szerepbe kerülnék.

A karrierista nők sem véletlenül születnek meg, mivel nem hajlandóak kiszolgáltatott szerepbe kerülni, csak azért, hogy jól élhessenek.

Van akinek többet jelent a szabadság...

2016. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
0%

#21


az én főnököm egy karrierista vénlány volt, őt is pénzelték a nála sok lépcsővel rosszabb külsejű és helyzetű(nős)szeretői.



nem lehet általánosítani.

2016. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!