Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak tényleg soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és én azt látom a környezetemben, hogy aki nem néz ki valami jól, nincs normális munkája, alig van pénze, autója sincs, és még csak izgalmas személyisége sem, azok legtöbbje még 30 évesen is egyedül van.


De szerintem ezen nem háborognia kellene a férfiaknak, hanem logikusan belegondolni.

Ha keres egy pasi kb. 80-90 ezret, az mire elég? Semmire. Talán egy ócskább albérletre futja belőle, kb. éheznie kell, sosem tud venni magának semmit, nem tud eljárni sehová, ha valaki elromlik, miből vesz újat, stb. Na most így hogy lehet családot meg közös életet tervezni valakivel? A nők alapjáraton kevesebbet keresnek egyébként is. Nyilván nem lehet mindenki főnök, de azért ne mondja már nekem senki, hogy aki elvégez egy normális egyetemet, esetleg még mesterképzést is, és szorgalmas, kitartó, az nem talál semmi munkát, csak mondjuk eladóként...


Sokan nem értik meg, hogy a nők nem luxust várnak el, hanem egy normális életszínvonalat, ami mellett nem kell nap min nap a megélhetésért aggódni.


2016. máj. 13. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
46%

A nők alapvetően önző lények. Ez tény, az anyám is, a ti anyátok is, mindegyikük az "én, én és én" elv alapján gondolkodik, vagyis mindig a saját érdekeit helyezi előtérbe, szerintetek a szépség és divat ipar jelszavai miért épp azok, hogy "mert neked ez jár" és "mert megérdemled"? Lelövöm a poént, azért, mert ezzel a nők alapvető önzésére akarnak hatni, vagyis megerősíteni őket abban, hogy valóban mindig csakis az ő érdekeik számítanak és, hogy ne érezzék magukat rosszul amiatt, hogy egy totálisan értelmetlen szarra költik a pénzüket, hisz nekik ez jár, szóval nyugodtan elverhetik rá a saját és a pasijaik pénzét. A nők természetüknél fogva mindig a saját érdekeiknek megfelelően cselekszenek és, mivel tudják tudat alatt tudják, hogy önerőből képtelenek eljutni az általuk áhított életszínvonalra, így kénytelenek igénybe venni a férfiak segítségét. A férfiak építik fel a társadalmat, ők tartják fenn és ők fejlesztik, míg a nők csupán ezen dolog haszonélvezői, ha ez nem így lenne, akkor a nők már rég felépítették volna a saját társadalmaikat, amire amúgy többször kísérletet tettek, de mindig siralmasan elbuktak, szóval kénytelenek beállni a férfiak mellé, hisz önerőből képtelenek bármit is elérni. Nézzétek csak meg a nők jogait. Azokat nem a nők vívták ki, mint az amerikaiak a függetlenségüket, vagyis erővel és vérrel, hanem egész egyszerűen az ölükbe hullott, vagyis a férfiak megadták nekik, amikor 1869-ben először foglalták törvénybe, hogy szavazhatnak a nők akkor az nem azért volt, mert a nők kivívták maguknak ezt a jogot, hanem mert egész egyszerűen Wyoming államban nem volt elég nő, így, hogy kívánatosabbá tegyék az államukat a nők számára, megengedték, hogy szavazzanak. Mivel a nők ilyen szinten életképtelenek, így az évezredek során kialakult bennük az az ösztön, hogy a legjobb életkörülmények elérése érdekében mindig a legerősebb férfiak mögé kell beállniuk. Az ún. "war bride" vagyis háborús feleség ennek a legjobb példája. Amikor egy nemzetet legyőznek, akkor azon nemzet női sok esetben önként átállnak a legyőzőik mellé, hisz ösztönösen tudják, hogy a jobb életszínvonalat csakis ők tudják biztosítani nekik, holott megtehetnék, hogy ellenállnak vagy végső soron megölik magukat, de az esetek többségében inkább átállnak az ellenséghez.

Lényeg a lényeg, a nők mindig az általuk leginkább dominánsak ítélt férfi után loholnak, persze ez nem azt jelenti, hogy a többi férfi nem érdekli őket, épp ellenkezőleg, nagyon is érdeklik a nőket a férfiak, csak épp nem kapcsolati, hanem szolgálati szempontból, hisz attól még, hogy egy férfi nem a legdominánsabb, még szolgálni szolgálhat egy nőt, lásd. a friendzone, vagyis olyan férfiak gyülekezete, akiket nem kívánnak a nők, de ettől még rendre igénybe veszik a szolgálatukat. A kérdező is csupán erre a jelenségre utalt a szövegében. Ő is a legdominánsabb férfit keresi, de ettől még tisztában van vele, hogy a többi férfi munkája is fontos, hisz végső soron ők teremtik meg azt a kényelmet, amire a nők vágynak és éppen ezért próbál a megszégyenítés eszközével hatni rájuk és motiválni őket a produktivitásra.

Nem véletlenül van az, hogy a férfiak csupán 40 százaléka képet átörökíteni a génkészletét, míg a nők több, mint 80 százaléka képes ugyan erre, hisz egy társadalomban kevés az olyan alfa, akiket a nők dominánsak találnak, a férfiak nagyjából 20 százaléka ilyen, a maradék másik húsz százalék, ami szaporodik meg csak a szerencsés flótások halmaza. És itt kanyarodunk vissza az dolog elejére, vagyis arra, hogy a nők alapvetően önző lények. Egy nő számára, még egy "fapados" nőnek is nem kevesebb, mint a fent említett 20 százalékba tartozó férfi kell, vagyis azok a domináns férfiak, akik a legjobb életszínvonalat képesek biztosítani nekik. Amikor egy tök átlagos nő ránéz egy alfa férfira, akkor nem azt gondolja, hogy "én kevés vagyok ehhez", hanem azt, hogy "nekem ő jár", a fent említett önzés miatt. Ha egy nő képes lenne önerőből előteremteni az általa áhított életkörülményeket, akkor nem lenne ez az önzés, de mivel egy nő minden tekintetben alul marad egy férfivel szemben és nem rendelkezik se azzal az intelligenciával, se azzal az elszántsággal és se azzal az erővel, amivel elérhetné azt, amire vágyik, így jobb híján kialakít egy ösztönt, amire arra viszi rá őt, hogy azon férfiakat keresse, akik képeske elérni mindezt helyette. Amikor a kérdező azt mondja, hogy jó lenne azért egy diploma meg a pénz, akkor semmi másra nem gondol, mint, hogy "én kevés vagyok, de ennek ellenére akarom mindezt, éppen ezért egy olyan magasan képzett és jól kereső férfi kell nekem, aki képes ezt elérni helyettem".

2016. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
61%
Utolso te beteg vagy?
2016. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

#30 a leírásodból most már egyértelműen tudom, hogy kisember vagyok :)


A sorozatos rész nagyon igaz rám.

2016. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:

32-es

Én inkább úgy látom, hogy a nők nem önzőek(komolyan mondom, nagyon nagyon nagy szívük van, ha valami kihozza belőlük ezt), ellenben az erkölcsi érzékük mondhatni divergens.

Valószínűleg evolúciós alapja van, de míg számunkra az az erkölcsi standardok valóban standardok, addig a nők számára minden relatív.

Pl. ha egy srác elszereti a haverja csaját, akkor sem menti fel magát soha, mert egyszerűen tudja, hogy nem menthető a helyzete. Ő a bűnös és inkább bűnösként védekezik, felvállalja a bűntetést, a barátsá elvesztését, mert azt jogosnak érzi.

Ha egy nő szereti el a másik pasiját, akkor átáll arra az oldalra, ahol azzal érvelhet, hogy ő jobb csaja lesz/a srác nem volt kielégítve/zajlik az élet, ez van,stb. és elhiteti magával, hogy amit csinált az éppen a jó.

Ha másnap ő a szenvedő fél, akkor meg természetesen a megcsalt, megalázott, a barátja által elárult mártír szövegét nyomja.

Ugyanezt megfigyelheted a nőknél sok területen, pl. el akarok válni és elszedem mindened, mert a gyereknek kell vs. jaj, a fiamat kizsigereli a volt felesége, az a hárpia és mindenét elveszi...

A női érvrendszer egyedül attól függ, hogy a farok melyik végén áll egy adott szituációban.

Ez nem feltétlenül rossz dolog, csak érdekesség és ha ezzel tisztában vagy, könnyebben tudod értelmezni és kezelni a számunkra egyértelműnek tűnő képmutatást, opportunizmust.

2016. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

32-es, neked valami elgurult.

Te is csak azt látod, amit látni szeretnél.

Saját magad csapdájába dőlsz bele direkt,ilyen világszemlélettel.


Te is kb. a "bombanőkellnekem" szintjén vagy! :D

2016. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Akkor mehetek én is felkötni magam :D
2016. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Sőt, mindenki kösse fel magát, aki nem Alfahim, és nincs 100e netto fölötti keresete!
2016. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Én nem várok többet, mint ami nekem van. A normális munka viszont alap. Értem ezalatt, hogy bejelentett teljes állás, amiben van kihívás, és a másik motivált a szaktudása fejlesztésében, bármilyen szak is az. A munka az önmegvalósítás része és a felnöttségé.
2016. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
Bocs: felnőttség.
2016. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
63%
32. Az én summa cum laude diplomám meg biztos csak kamu, mert nőnek nem lehet?
2016. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!