Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi az oka, hogy az egyetemi évfolyamtársaim közül a lányok nagy részének van párja, a fiúk nagy részének viszont nincs?

Figyelt kérdés

22-25 éves korosztályról van szó.


36-an vagyunk. Ebből 24 lány és 12 fiú.

A 24 lányból 18-nak van párja.

A 12 fiúból 3-nak van párja.


2016. ápr. 30. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A csajok "párja" valami negyvenes suggar daddy. A többiek komoly kapcsolatot akartak, és találtak is.

A srácok meg hétvégén megdugnak valami csajt, de kapcsolat nem kell nekik. Később érnek.

2016. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Amíg főiskolás voltam, én sem kellettem a csajoknak.

Kezdj el dolgozni, egy új világ nyílik majd meg.

Hiába, a pénz a jelek szerint mégis boldogít :)

2016. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Mert vagy idősebb pasikkal vannak, vagy olyan pasikkal akiknek több barátnője is van. Bármennyire is nem szeretik ezt hallani az emberek, de fiatalon, amikor még nem családot akarnak alapítani, akkor csak a férfiak felső 20%-a sikeres a nőknél, az összes többi totál sikertelen. Aki viszont benne van ebbe a felső 20%-ban, és tényleg igazán jóképű, az egyszerűen nagyon sok nővel dug, ez tényleg így van, nem kamu.
2016. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Visszagondolva arra az időszakra, amikor én voltam ennyi idős, az volt a helyzet, hogy a legtöbben buliztak. Nagyon kevés olyan srác volt, aki komolyabban tervezett vagy már úgy volt tartós kapcsolata, hogy komolyabb terveik voltak, összeköltözés, házasság, gyerek, család. Aki akkor így volt, azóta meg is valósította ezt az akkori párjával (egy párt ismerek abból az időből, akiknél gyerek még nincs, de minden más megvan). A lányok pedig aki nem bulizott, ők vagy komoly kapcsolatban éltek a velük egykorú előbb említett párjukkal, vagy idősebbek közül volt párjuk (nem generációinyi különbséggel, csak olyanokkal, akik már nem iskolások voltak, olyan 5-8, max. 10 év korkülönbséggel a pasi javára), vagy komoly kapcsolatra kerestek párt, és inkább a már nem iskolás korosztályt célozták be, feltételezve, hogy ők már nem bulizni akarnak egész hétvégén.


Hogy most mi a helyzet, nem tudom, de hasonlóra tippelek.

2016. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire közhely, a férfiak később érnek. Sejtésem szerint a 22-25 éves korosztály férfi partnerei a 25-30 éves korosztályból kerülnek ki, tehát van egy eltolódás.
2016. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgozó pasikkal járnak nem tanulókkal. Egy kis idő volt míg rájöttem, de büszkék is rá. Ezzel nem akarok vitát indítani csak így van.
2016. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt ilyen arány.

Amúgy meg:

-a legtöbb lány azért 2-5 évvel idősebb srácokkal van kapcsolatban, sok esetben épphogy kilóg a "még együtt járunk egyetemre" korból.

- egy ideig a lányok tényleg picivel korábban érnek, mint a fiúk... olyan 25 éves koromig éreztem azt a környezetemben élő srácokról, hogy nem tudnék velük elképzelni kapcsolatot, mert hozzám képest éretlenek

- nyilván van egy-két csaj a mintából, aki sokkal idősebbekhez vonzódik, meg akinek irreális elvárásai vannak, amit egy 23 éves srác normális esetben nem tud megugrani, de egy 30-40 éves pasas már igen (pénz, kocsi, saját lakás)... nem mintha egyes srácoknak nem lennének nagyzolt elvárásai, de azoknál ált. nem esik ki egy egész korosztály (ott inkább az a fontos, hogy legyen vékony, feszes testű, feszes mellű, hosszú hajú, hibátlan bőrű... ne legyen prezentálhatatlan módon buta, de nála ne legyen okosab, ugrálja körbe...).

- azért ezek között vannak olyan srácok is, akik nem is akarnak párkapcsolatot, mert inkább megdugnak pár kósza részeg csajt az egyetemi bulikon, mert a dugás a fontos

2016. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!