Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik egy jó részének egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy jó részének egész életében csak álom marad, hogy olyan nővel legyenek, akihez igazán vonzódnak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Akik nehezen találnak párt maguknak, azoknak minden bizonnyal.
2015. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

23 vagyok és már kétszer is voltam álomnővel. Én 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, jóképűnek mondott, sportos egyetemista vagyok.


Amúgy eddig kilenc lánnyal voltam az életben, de kettő volt olyan külsőre, hogy ha csak rajtam múlik, azt mondom hogy nem kell több nő. (Sajnos nem csak rajtam múlt.)


Az egyik 184 cm magas, fekete hosszú hajú frufrus, szép arcú, nagy mellű és karcsú lány volt. A másik 165 cm magas, barna hosszú göndör hajú, gyönyörű és igazi modell arcú, kis mellű, karcsú, hajlékony lány volt.


A többi lány is rendben volt, akikkel voltam, de ez a kettő az, akikre még akár ma is kiverem szívesen, mert annyira vonzódtam a külsejükhöz.

2015. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

#2 Ez most dicsekvés akart lenni az itt siránkozóknak szánva? :)


Nyilván a többihez is vonzódtál.. A kérdés szerintem arra irányult, hogy aki nem született jóképűnek és ezért eleve nehezebben talál magának párt, azok találnak e valaha olyan nőt, akihez vonzódnának..mert például csak a csúnyácska lányok találják meg őket.


Nos szerintem nem kéne megalkudni valaki olyannal, akit nem talál vonzónak az ember, de ez én vagyok. Szép vagyok, csinos vagyok, tehát nem tudhatom milyen lehet annak, akinek nehézségei vannak.


Visznt ha megalkudsz..akkor nyilván nehéz olyat találni, aki igazán vonzó lenne számodra.

2015. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Csak elmondtam a dolgaim. Mások helyében nem tudok válaszolni. A legjobb barátaim, akik már az életben voltak szintén kb egy tucat nővel, nekik is volt köztük azért 1-1 álomnő.


Olyat meg nyilván egy síránkozó (vagy nem síránkozó) szűz sem várhat, hogy elsőre álomnőt talál. Oda kell menni 100 nőhöz, abból 40 megadja a számát, abból 20-szal randizol, abból 15-tel csókolózol, abból 10-zel dugsz, abból 2-3 barátnőnek is alkalmas és abból 1 az álomnő. Próbálkozni kell és jön a siker. Képzeld, én 20 évesen vesztettem el a szüzességem. Szóval én sem pinamágnessel a farkamon születtem.

2015. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez pont így van sajnos,elég soknak meg kell hagyni és itt nem 1-200 emberről van szó,hanem sokkal többről...


14-39 éves korban,amikor ugye a legaktívabbak az emberek,ha szabad így fogalmazni, 55000 fővel több férfi van,ennyi többlet volt 2010-es hivatalos felmérés szerint(KSH).

Nos akkor lehet gondolkozni mennyi férfinak nem jut semmi...

24/F

2015. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
#4 Félre ne érts, egy percig nem mondtam, hogy baj ez, amit leírtál. :D Nő vagyok, engem egy pillanatig sem sért, amit leírtál. :)
2015. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
igen! férfi túl kínálat van a nők megtehetik hogy válogassanak ! egy átlag férfinak mit mondanak? add lejjebb az igényedet és lesz nőd.....
2015. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én még csak nem is feltétlenül álomnőről beszélek, csak olyanról, aki a te szavaiddal fogalmazva (2-es) "rendben van". Akiről az az első benyomása az embernek, hogy csinos, üde, helyes. Szerintem ez alatti szinten lévő nő mellett az ember nem tud megszabadulni attól az érzéstől, hogy ez így nem az igazi.
2015. dec. 15. 11:36
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
És ha már matematika, van olyan pasi akinek 2 jut egyszerre:-)
2015. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sőt való életben ismerek egy olyan srácot is,akinek 3 is van. Barátnője otthon, és még mellette 2 másik csajjal is összejár...


24/F

2015. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!