Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves fiam néha kiabál...

16 éves fiam néha kiabál álmában, de olyan szinten, hogy az egész házban lehet hallani. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kiskorában nem volt jellemző nála ez. Az elmúlt években kezte el ezt csinálni. Néha csak üvölt, de torkaszakattából, mintha kínoznák szegénykémet, de van amikor azt kiabálja, hogy anya-anya.

Férjem is szokott néha, de nem olyan hangosan meg ő inkább beszélgetni szokott.

Ennek van valami lelki oka? Vagy ez öröklődő?



2015. nov. 25. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
biztos, hogy lelki oka van. pszichológus segít.
2015. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, miket álmodhat.

Pszichológushoz vidd el.

2015. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én kicsit idősebb vagyok mint a fiad,de a fent leírtak egy az egyben igazak rám.

Évek óta nekem is kisebb-nagyobb rendszerességgel vannak rémálmaim. Na, azért nem minden este, volt, hogy hetekig, hónapokig semmi, de utána megint. Én is szó szerint torka szakadtamból üvöltök, ordítok, sikítok. Én is sokszor mamát ordítok.

Történt valami lelki oka annak, hogy ez fenn áll?

Voltatok vele valahol?

Ha gondolod, írj privátot.

2015. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes módon olykor anyum is szokott beszélni álmában, meg egyik egykori spanom is a koliban. De utána mi ezeket rendre megbeszéltük, a spanommal pedig sikerült olyan módszert kipróbálnunk, amivel ezeket a dolgokat előhozhattuk. (A srác drogos volt egy ideig, kellett neki a segítség(em is).


Nem tudom, hogy a fiad tud-e arról, amit csinál, illetve hogy aggódsz miatta, de ez a dolog tudatalattinak tűnik.

Nem szeretnék ugyanakkor tolakodónak tűnni, de tapasztalati szinten talán tudok segíteni, de ehhez a fiadnak kell belátnia első körben, hogy segítségre van szüksége. Utána ha privátban megkeres és vállalja, szívesen elbeszélgetek a fiaddal erről.

2015. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!