Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik egy jó részének egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy jó részének egész életében csak álom marad, hogy olyan nővel legyenek, akihez igazán vonzódnak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát bameg, még egyszer meglátom ezt a nyomorék 55.000-edet, főbe lövöm magam...


Ja nem is... Síránkozz csak, annál több nő jut azoknak akik nem itt picsognak... :D Szóval kösz hogy önszántadból elriasztasz magadtól mindenkit a nyavajgásoddal.


Esetleg van még valakinek ötlete hogy milyen szinonímát lehet használni arra a hisztire ami itt megy a lúzerek között? :)

2015. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

10:


De ez hogy jön ide?


Nekem van egy 10-ből 7-es cuki barátnőm. Mellette van egy 10-ből 6-os dugható szeretőm és egy 10-ből kb 5-ös csaj, aki odáig van értem, ezért megdugom.


De ez hogy jön ide?


Ettől még hogy három csajt dugok egyszerre, egyik sem lesz igazán álomnő a szememben.

2015. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 látom a sok dugás miatt a szövegértelmezéshez már nem jut elég vét az agyadba :)
2015. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A férfiak sosem az álomnővel lépnek frigyre, ezt minden felvilágosult óvodás tudja már :D És ez nem vicc.
2015. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az álomnőt külsőre értjük?
2015. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13:

Önmagában a 10-es válaszodnak nincs sok értelme, de a korábbi 5-össel kiegészítve sem sok.


Ugyanis te abból indulsz ki, hogyha egy nőnek van egy férfi az életében (akár szerelem, akár párkapcsolat, akár szerető, akár dugópartner), akkor annak csak egy van és nincs több. Holott közben ez egyáltalán nem igaz. Az egyik lakótársam az albérletben egy lány és neki épp három férfival van kapcsolata, abból 2-en a szeretői, egy pedig a barátja elvileg.

Sok nőnek manapság pont úgy nem akadály, hogy egy időszakban több férfit engedjen a pinájába, mint ahogy egy férfinek sem gond egy időszakban több nő pinájába bedugni


15:

Igen.

2015. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#2 távolról jött ember azt mond amit akar. Főleg egy noname oldalon.
2015. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Olyannal értelmetlen kezdeni, akihez nem vonzódsz. Tegyél róla, hogy Te olyan pasi legyél, akihez nők vonzódnak és akkor lesz olyan nőd, akihez Te is vonzódsz. Ne alkudj meg. Attól csak önbizalomhiányos szerencsétlen leszel, aki mindig is érezni fogja a hiányt, azt, hogy valamit nem ért el.

Az általad vinzónak tartott nők is valüszínűleg sokat tesznek magukért, a nők átlagosan 20-30 percet töltenek reggel azzal, hogy összekaparják amgukat: hajat raknak be, besütnek, sminkelnek (nem csak a vakolatról, hanem egy átlagos natur sminkről is beszélek), ... szánj magadra időt Te is, a jó megjelenés nem csak genetika. Sőt.

2015. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, még annyit, hogy ez a kérdés bennem is sokszor ott volt, amikor 17 voltam. Nem volt pasim, csak béna srácok próbálkoztak, ..., ... Lefogytam, leváltottam a ruhatáram, lekerült a fogszabályozóm, tornáztam, elkezdtem sminkelni és levágattam a hajam. (1-2 hónapon belül történt minden), azonnal lett "nekem megfelelő" pasim. JÉ! :D
2015. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!