Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők egy részének hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy részének hogy, honnan van önbizalma a párkereséshez? Honnan fakad?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
belőlük! van aki ilyen fajta
2015. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak úgy van. Alapvetően kellő önismeret, önértékelés már jó kezdetnek. Tudom, milyen vagyok és így milyen társat várhatok. Ez már egy alap.


Ezenfelül néhány kisebb siker az életben, a mindennapokban (ha olyan vagy, mint én, akkor az is sikernek számít, ha egyedül ki tudsz nyitni egy befőttesüveget- sokat segít, ha az apró dolgoknak is tudsz örülni), pár pozitív visszajelzés barátoktól, általában az ellenkező nemtől, és már meg is van minden :)


Nekem alapvetően innen ered az önbizalmam. Látom, hogy ha valamit szeretnék, energiát fektetek bele, akkor általában összejön. Az élet bármely területén (munka, tanulás, háztartás, bármi), így a párkeresésnél is így állok hozzá. A visszautasításokat, sikertelenségeket inkább rossz próbálkozásnak fogom fel, így nem ejt csorbát az önbizalmamon :) Engem az nem minősít, ha valaki nem szeretne tőlem valamit.

2015. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Az élet más területeiről. Ha valamiben sikert érek el, az kihat a hangulatomra és az önbizalmamra is.

Például jó ideje foglalkoztat, hogy könyvelő legyek. A jó múltkor elmentem a munkahelyem könyvelőjéhez és elég sokat beszélgettünk. A végén azt mondta, hogy szerinte lenne affinitásom hozzá. De mindezt úgy, hogy én nem is mondtam neki ezt a tervem!

Olyan boldog voltam utána, hogy az utcán azzal szólítottak le, hogy ilyen szép, boldog, mosolygó nőt ritkán látni.


Az élet minden területe összefügg, hat egymásra. Ha úgy általában rendben vagyok magammal, akkor van önbizalmam a párkereséshez is.

Ezért szoktam itt javasolni, hogy akinek gondja van az ismerkedéssel, az először magával legyen összhangban. Kár, hogy nem szoktak rám hallgatni.

2015. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Valószínű nem abból, mert könyvelő akar lenni, és ettől jó nőnek gondolja magát.

Nyilván azért, mert van 50000 visszajelzés férfiaktól, hogy érdekes lehet valamire, valamiért.

Ez valószínű a külsejére vonatkozik, semmi másra, még ha a karrierista, feminista nők 99%-a azt is szeretné, hogy ez a mérhetetlen eszüknek, meg talpraesettségüknek szól.

2015. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ó, az egyszerű, önámító férfiak. Akiknek csak a külső számít és el se tudják képzelni, hogy bármi más is fontos lehet :D
2015. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor van önbizalmam amikor elégedett vagyok azzal, amit a tükörben látok. Kövér, szemüveges tini voltam, nulla önbizalommal, aztán lefogytam, lekerült a szemüveg és rájöttem, hogy nincs okom nem jól érezni magam a bőrömben. Csak magamnak akarok tetszeni, soha nem másnak, olyan férfit kerestem, aki nem akart megváltoztatni, hanem pontosan úgy kellek neki amilyen vagyok. És világ életemben én kezdtem ismerkedni, soha nem rebegtettem a pilláimat és reménykedtem, hogy a srác észrevesz. Odakell menni a pasikhoz, tízből tíznek tetszik, ha a nő kezdeményez, egy elutasítástól meg nem dől össze a világ.
2015. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt belső forrásból. Az önismeret és saját magunk elfogadása fontos. Másrészt mi den olyan eredmény amibe munka van vagy kűzdelmes. Pl a sport eredmények (versenyek, csapatváltók stb), diploma, nyelvizsga ilyesmik. Én személyszerint büszke vagyok arra, hogy boldogulok az életbe. Munkahelyen elsimernek és boldoggá tudom tenni a párom aki a legjobb ember a világon. Ok mikor még ismerkedtem az utolsó nem játszott :)
2015. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán abból akad, hogy tisztában vagyok az erősségeimmel és a gyengeségeimmel.
2015. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!