Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén ti örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén ti örülnétek, ha ennyire izmos férfiak próbálkoznának nálatok? Őszintén légy szíves.

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 30. 22:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Inkább taszít...


Ipkisz Láb: Ti is méregetitek a hasonlóan kigyúrt nőket, sőt, már azt is, akin kicsit jobban meglátszik az izom. A Te logikád szerint, akkor ők nagyon is bejönnek nektek, hiába állítjátok, hogy az mennyire gusztustalan. Sőt, az ilyen férfiakat is rendesen megnézitek. Talán ők is izgatnak?

2016. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ha egyszer azt mondom, hogy nem tetszenek az ilyen pasik, akkor azt mi a búbánatos pi.csáért nem lehet elhinni?

Mi okom lenne egy noname oldalon hazudni, név nélküli, ismeretlen emberek számára???

Ezt fejtse ki nekem valaki!

2016. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az arca és a személyisége, akkor abszolút jöhet. Van ilyen ismerősöm, rá csak buta pics.k hajtanak, pedig ő egy nagyon intellektuális férfi amellett, hogy a testépítés a szenvedélye. Nincs senkije, nem tudom miért, most már látom hogy benne van a pakliban az, hogy nem tetszik az átlagos nőknek, főleg, hogy ő még alacsony is. De lehet tudatosan nincs neki senki, mert már nem áll fel neki a szerektől.
2016. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Én ténylegesen utasítottam már el társkeresőn ilyen típusú férfit, mert nem vonz a kigyúrt test. És ezt meg is írtam neki, csak nem nagyon akarta megérteni...
2016. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
6%

Hőgyeim, drága gyékás tőgyeim, igazság szerint egy profi testépítő magasról leszarja, hogy mi a silány véleményetek. Ő nem azért edz, nem azért diétázik, hogy mindenféle jöttment bulának bejöjjön, hogy decukifijúú.

Ez egy életstílus, csak a miheztartás végett. Ő magával akar elégedett lenni, jól akarja érezni magát a testében. Hogy te mit gondolsz, azt meg dugd fel magadnak.

2016. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
94%
Ferikém, te sem itt akartál százalék-bankot robbantani, mi?
2016. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Feri!


Kérlek, olvasd el a kérdést és értelmezd a válaszokkal való logikai kapcsolatát.


Remélem segítettem.

2016. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha Neked a "félek" és "viszolygok" szavakból az jött le, hogy számomra elérhetetlen lenne egy ilyen pasi, akkor itt szövegértelmezési problémák vannak vagy azt akartad kiolvasni a válaszomból, amit Te gondolsz a témáról. Nem tartom magamat esélytelennek egy ilyen partnerrel szemben: hosszú, dús, loknis hajam van; acélkék szemeim; fehér szabályos fogaim; magasságomhoz mérten arányos; 85D; elit iskolákba jártam; nagyon jó munkám és fizetésem van; sokat nevetek; cserfes vagyok; nem beszélek sokat ( főleg nem hülyeségekről :D )és 5 éve boldog párkapcsolatban ;)

31-es voltam

2016. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Ferikém, én tudom, hogy aki komolyan veszi a testépítést, az miért csinálja, itt most nem az ő véleményükre reagálnak a nők, hanem a kérdező kérdésére, függetlenül attól, hogy kinek mi erről a véleménye. Nekem az sok, akinek olyan vastag már a nyaka a gyúrástól, hogy szinte el is tűnik, a kérdező képén még nekem nem a vészes kategória látható (de a külső kevés a sikerhez, tehát azért ahhoz, hogy valakinek nyert ügye legyen, számít a viselkedése, a természete, az életfelfogása, az életstílusa, hogy mennyire passzol hozzám valaki). Mindenkinél máshol van a határ.
2016. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be egyáltalán, de jót tenne a hiúságomnak, ha próbálkoznának.
2016. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!