Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén ti örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén ti örülnétek, ha ennyire izmos férfiak próbálkoznának nálatok? Őszintén légy szíves.

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 30. 22:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%
Engem ez nem vonz.
2016. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
cseppet sem vonzó ez a sok izom
2016. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
68%

Elképzelhető, hogy én ufónak számítok, de számomra visszataszítóak a nagyon kigyúrt pasik, nekem a vékonyka srácok jönnek be.

Valami ilyesmi:


[link]


De egyébként is a feneküket meg a lábukat figyelem elsősorban. :D

2016. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

de most ezt őszintén mondjátok, vagy ez olyan mint a férfiaknál, amikor egy nagyon plázapi***s lány kirak magáról szex kategóriában egy képet, és akkor mindenki lehúzza hogy ez már sok, meg hogy ocsmányul néz ki,


de amikor kiderül hogy ő van a képen akkor hirtelen mindenki elkezd nyálazni és teleküldik pmkel :P

2016. ápr. 30. 22:14
 5/52 anonim ***** válasza:
90%
Fujj. Ez a két lény számomra még izom nélkül is taszító lenne. De ennyi izom akármilyen pasin taszító lenne. Az tök jó ha szálkás valaki. Nem várom el, én is lustaság vagyok, de ha valami értelmetlen oknál fogva egy szálkásabb pasinak tetszem, akkor az tök jó. Én nem vagyok kövér, de izmos sem. A pasival szemben is hasonló az elvárásom, ne legyen kövér. Ha látszik, hogy egy kicsit sportol, az tök jó, főleg ha ez nem konditerem hanem valami mozgósabb sport, ami nekem élvezetesebbnek tűnik. De ha neki a kondi tetszik, az se baj. De az ilyen számomra gusztustalan, kiráz tőle a hideg. Nem bírnék úgy hozzáérni hogy ne legyek rosszul...
2016. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
3-as vagyok, teljesen őszintén mondom. Nekem az se baj, ha kb. csontváz valaki, de tetszett már mackós srác is.
2016. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, amit linkelt a 3-as válaszoló, az a srác nekem nem jön be, de a teste vonzó, azzal azért még én is kiegyeznék... :) De az már nagyon a maximum nálam. Plusz tudom, hogy irreális, mert ezzel rengeteg időt kell tölteni én meg tök mással szeretem tölteni az időmet, szóval nem igen lenne közös program. De azt legalább még jól esik nézegetni képen. Amit te linkeltél kérdező, azt inkább gyorsan bezártam, engem konkrétan zavar.
2016. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb nőnek nem jönnek be az ennyire kigyúrt pasik. Viszont a legtöbb pasi meg azt hiszi, hogy ilyennek kellene lenniük. Ami azért vicces, mert ugye a konditermekbe ki van plakátozva eszméletlenül kigyúrt szteroidos állatokról készült képekkel és azok vannak beállítva követendő mintának, holott a legtöbb nő HÁNYIK az olyan pasiktól :D
2016. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem jön be. Ennyien csak nem hazudhatunk :).
2016. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%

Kifejezetten taszító.

És ráadásul az jutna eszembe, hogy a testén és edzésen kívül más nem nagyon érdekli.

2016. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!