Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén ti örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén ti örülnétek, ha ennyire izmos férfiak próbálkoznának nálatok? Őszintén légy szíves.

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 30. 22:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem vonzanak a gorillák.
2016. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén: nem
2016. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

Nem tudom, attól függ, hogy minden más téren passzolunk-e, vagy teljesen más világ vagyunk. Lehet egy izmos ember is olyan, akivel jól kijövök és éjszakákba nyúlóan tudunk beszélgetni, meg olyan is, aki kukán ül, és nem tud hozzászólni semmihez... stb.

Alapvetően a képen látható izomzat engem még nem zavar, nekem ez a szint belefér, van, ami már túl sok, ez még nálam nem az a kategória, de ez kevés a sikerhez.

2016. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Én örülnék,szeretem az izmosat is;D
2016. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul vagyok az ilyentől :/

(félreértés ne essék, attól h ezek nem jönnek be még nem a dagadt pasikra bukom, de legyen normális testalkata, enyhén izmos ne ilyen felfújt gumibabára emlékeztető)

2016. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
0%

ohh a nők undorodnak az izomtibiktől igen persze:D



[link]

2016. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
2%
Húúú, csajok, ti tényleg nem hazudtok, hát én hiszek nektek... (NEM!)
2016. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén, nem, nem tetszenek az ilyen férfiak.
2016. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
3%

Szánalmasak a nők.

Az átlagos nem jó, elmegyünk gyúrni. Kigyúrjuk magunkat, az sem jó, legyen papírvékonyságú bőrünk 3% testzsírral...

Mi lesz a következő, hmm?


És aki nem olyan testalkat?

Ti is tudjátok, hogy aki úgy néz ki, az sem azért néz ki úgy, mert olyan qrvára tenne érte bármit. Ők ektomorfnak születtek és ha a fejük tetejére állnak, akkor sem lesznek soha izmosak.


Miért van az, hogy ma már minden női hülyeség elfogadására külön kampányt szerveznek, sőt sokszor uniós pénzből van fizetve, de mi férfiak meg rohasszuk szét a májunkat az elbaszott divatjaitok miatt?

2016. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
96%

Mivel párom van minden próbálkozót elküldök. Az egyéjszakás sose vonzott a barátság extrákkal- tól meg felfordul a gyomrom. Szóval, marad a komoly monogám kapcsolat, ahhoz nem elég egy szép muszkli. Mellesleg és sajnos vannak előítéleteim is velük szemben. Nem nagyon találkoztam még egészséges énképpel rendelkező testépítővel pedig jópár edzőteremmel dolgozunk együtt. Őszinte voltam, tudom pár sikertelen srác le fog hazugozni, de azt betudom annak, hogy kell nekik valami amibe kapaszkodhatnak.

Azonkívül, nem vagyok rossz nő, de kétlem, hogy az ilyen tipusú pasiknak én bejönnék.

2016. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!