Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén ti örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén ti örülnétek, ha ennyire izmos férfiak próbálkoznának nálatok? Őszintén légy szíves.

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 30. 22:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
69%
Én egy ilyen pasitól félnék, nulla önbizalmam lenne és nem tudnék benne megbízni, ráadásul a legtöbben erőszakosak és beképzeltek. Nem baj, nekik ott vannak a Barbie-k, akik 0-24ben ráérnek foglalkozni a testükkel és agyilag egy amőba szintjén mozognak. Szóval bármennyire is szkeptikusak egyesek, a válaszom egy határozott nem lenne rájuk a külsejük miatt. ( hasonlóan viszolygok tőlük, mint egy ápolatlan külsejű férfitól) 23L
2016. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Még a bal oldali talán. A másik már inkább taszít. Az én párom is jó kigyurt .
2016. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Nem bejövős.
2016. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Nekem ez már ez enyhén túlzás. De ha ennek ellenére a személyisége megnyerő, akkor nem lenne kizáró ok.
2016. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

na ez a másik amitől félek, amit 31-es mondott.


Hogy csak azért mondjátok most sokan hogy nem bejövős, mert elérhetetlen kategóriának tartjátok...

2016. ápr. 30. 23:17
 36/52 anonim ***** válasza:
0%
Elnézegetve itt az újabb kommenteket, hát inkább hiszek az utcákon, BKK-n, bev. központokban, sporteseményen, melóhelyen, egyszóval bárhol 10-ből 9 nőnek, akik megfordulnak egy-egy vállasabb, jókötésű, kidolgozottabb testű mókaficek után, s esetleg a szemük sarkából még méregetik is, mint ezeknek itt.
2016. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Ipkisz, majd csinálok ugyan ilyen kérdést a férfiaknak cicababás kategóriában, arra is kíváncis leszek, de szerintem pont ilyen válaszok fognak jönni :D
2016. ápr. 30. 23:21
 38/52 anonim ***** válasza:
2%
Mekkora hazugok vagytok! Tapasztaltam, hogy meg vagytok veszve az ilyen testalkat miatt!
2016. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen izma legyen, ez tökéletes. Ha vékonyabb az se baj, de a felfújt mű hatású izomzat szerintem visszataszító. A kockás has tetszik.

2016. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Vagyis: A kockás has se tetszik. *
2016. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!