Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz a csajozás első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a csajozás első számú szabálya, hogy "ne légy ronda"?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
21 éves nőként mondom, hogy NEM! De az itt sirankozó nethuszárok úgyis azt mondják, hogy persze! Ostobaság! Sok olyan férfinek és nőnek van kapcsolata, akik saját maguk vagy mások szerint rondának minősülnek. De ez hülyeség! A szépség relatív! És a belső fontosabb!
2016. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

#1


Most jön a "de én nem jönnék össze szörnyezettel" panel a végére, mert hát majd "valakik" összejönnek a ronda csávóval. Mondjuk olyanok, mint az Éles István nőimitátor-iskola különdíjasai.

2016. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Olyan emberrel senki nem jön össze akit rondának tart. De mindenki tetszik valakinek.
2016. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Furcsa dolog ez, mert én pl. nem tartom magam "jó pasinak", nem vagyok egy macsó sem, mégis mindig szép barátnőim voltak, akiket mindenki irigyelt.
2016. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csajozás alfája és omegája, a barátnőszerzés elengedhetetlen eszenciája, a világ törvényszerűségeinek egyik legjobban definiálható főtétele! Semmi mással nem lehet jobban leírni azt, hogy kinek mennyi esélye van barátnőt szerezni, mint azzal, hogy mennyire ronda az illető. Ezt rettenetesen ronda férfiként tapasztalatból írom, hiszen a külsőm miatt teljesen esélytelen vagyok még arra is, hogy valaha az életemben legalább egy randira eljussak egy lánnyal, pedig rengeteget próbálkozom, természetesen sikertelenül.
2016. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
igaz! meg alacsony se legyél ! ha meg mind a kettő meg van na ott van nagy gond
2016. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló! azt tudtad hogy az ámítás sokszor kegyetlenebb mint a nyers bunkóság?
2016. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igaz! Ja és csajok, hagyjuk már ezt, hogy egy ronda pasas majd valakinek tetszeni fog. Ha egyszer valaki csúf, az egyetlen nőnek sem fog kelleni, lehet akármilyen, s akármennyi pozitív, szerethető tulajdonsága. (Viszont ellensúlyozható pénzzel vagy hatalommal.)
2016. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Azért előny tud lenni, ha nem úgy nézel ki, mint a saját öregapád. :) Rendezett fogazatod legyen, jó illatod (igen, a dezodort nem pólóra kell fújni, hanem a bőrre), rendszeresen nyírt hajad, sportolj, öltözz igényesen, humor sem árt, és tökösség. Mondom ezt férfiként.
2016. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan ennyi idiótát.. Én se voltam egy szép látvány most viszont könnyen tudok csajozni. Az kéne eljutnia az agyatokig, hogy esetleg máshol van a baj nem csak a külsőtökkel.. Igen a szépség relatív, viszont a legtöbbet azért kihozhatnátok magatokból lásd : javítsd az öltözködésed és persze érezd jól magad azokban a ruhákban. Asszem az edzésbe meg a futásba még senki sem halt bele normális keretek közt, persze könnyebb itt rinyálni. Miért akartok egyáltalán barátnőt, ha magatokat képtelenek vagytok elfogadni? Nem várhatjátok senkitől, hogy szeressen titeket, ha önmagad nem tudod "szeretni".


Jöhet a lepontozás.

2016. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!