Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz a csajozás első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a csajozás első számú szabálya, hogy "ne légy ronda"?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 19:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az tény hogy engem elég rondának tartanak, és pl egy átlagos aranyos barátnőm volt, tök sokat beszélgettünk aztán kérdeztem tőle hogy ronda lennék, erre dehogyis tök aranyos fiú vagyok aztán adtam neki egy csókot és 5 éves kapcsolat lett belőle.
2016. jan. 29. 20:26
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene itt végre tudatosítani, hogy egy kis futástól és edzéstől egy valóban ronda férfinak szemernyivel sem lesz több esélye egyetlen egy lánynál sem. Ezt tapasztalatból írom. Továbbá, akit legalább néhány lány "aranyosnak" tart, azt úgy nevezik, hogy átlagos. Engem még soha, egyetlen egy lány sem tartott még elfogadhatónak sem. Igen, én valóban ronda vagyok.
2016. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Leglényegesebb dolog.Ha nem születtél helyesnek,onnantól teljesen mindegy mennyire vagy ápolt,vagy mennyire figyelsz magadra,esetleg milyenek a belső tulajdonságaid.

A nőket marhára nem érdeklik ezek a dolgok,ha külsőre nem tetszel nekik.

Szóval lehetsz Te a világ legjobb embere is belülről,teljesen mindegy.

Én csúnya sem vagyok,átlagos kinézet megvan bőven,és adok is magamra.Sportoltam sok éven keresztül,attól még nem lett semmivel sem jobb...

Adni mindig is adtam magamra,szóval ennyit erről...

24/F

2016. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat.

Nagyon igaz.

21/n

(Kivéve, ha gazdag vagy, akkor az aranyásóknál még van némi esélyed)

2016. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
jaj utóbbi válaszolók jajj... mindjárt jön egy okoskodó csaj és megmondja nektek a tutit, hogy biztos frusztráltak vagytok és ezzel üldözitek el magatok körül azt a seregnyi lányt akik valójában csak a belső értékekért vannak oda, hogy a választottjuk egyébként helyes is az tök véletlen
2016. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A szépség ma már nem csak a kiváltságosoknak jár,hanem mindenkinek aki hajlandó keményen megdolgozni érte.. ez biztos hogy áldozatokkal jár, és aláírom,van akinek nem fog sikerülni.. kitartás kell hozzá,ugyanis a szépség nem jön egyik napról a másikra.. sokan feladják,de még többen el sem indulnak az úton,sajnos..ebből szerintem az vonható le,hogy a kitartàs mellé megfelelő hozzàállás is kell.. lebegjen mindig előtted a célod,hogy addig nem adod fel, amíg elégedett nem leszel a tükörben.. szerintem ezek a legfontosabbak, én sem vagyok valami szép,de nem fogadom el, és minden nap teszek érte hogy megváltozzak :)
2016. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Steve Buscemire azt mondják ronda, na nekem pl ő az álomférfi.
2016. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Is.


Jó, nyilván a tök kapafogú, lenyalt hajú emberekér senki sincs oda, de ez ellen lehet tenni!


De az sem jobb, ha a kiszemelted (aki egyébként helyes) végig taperol a randin (comb, térd, mell...), jó, hogy meg nem dug. Nekem két hete volt ilyenben részem, hát, jóképűség ide vagy oda elég gyorsan lekoptattam a pasit.

2016. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nagyon igaz. Én már 6 éve társkeresőzök a neten. Nem vagyok jóképű, igaz nem tartom rondának magat. De a csajoknak nem nagyon kellek. Aki nem jóképü az cserélgetheti a képeit, feltehet ezer képet is magáról, akkor sem fog tetszeni a nőnek.
2016. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Titusztitusz ***** válasza:
Nagyon igaz...Egy JÓ KINÉZETÜ férfinak szinte erölködnie sem kell a nőknél, a legtöbb esetben csak annyit kell hogy fáradjon, hogy befekszik szép komótosan az engedelmesen szétnyitott lábak közzé...
2016. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!