Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki valamilyen okból kifolyóla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valamilyen okból kifolyólag kevesebbnek, 'értéktelenebbnek' gondolja magát társkeresés terén, az mit tesz ellene?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra amikor egy fiú azt mondja, csak azért nem kell a nőknek mert nem elég izmos.. miért nem megy kondizni?


Vagy egy nő, aki saját bevallása szerint nem elég csinos.. miért nem változtat?


Ezek igazán apró dolgok, és nem arról van szó, hogy másnak kell megfelelni, de ha valaki itt panaszkodik róla akkor az már ŐT zavarja. De akkor miért nem változtat, ha saját bevallása szerint ez az esélyeit is növelné (és jobban is érezné magát)...?



2016. ápr. 27. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Túl lusta ,hogy tegyen is bármit.

Nekem is edzeni kéne és sok dolgon változtatni.

De én nem sírok és nem is ismerkedek. Majd ha teszek magamért akkor talán ,de akkor meg már azért nem fog érdekelni ,hogy miért nincs barátnőm ,mert akkor pont lefog foglalni más ,hogy élek és élvezem az életet.

2016. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem minden áron akarok párt!

Nekem nem esélynövelés kell, hanem egy társ. Nem fogok azért sminkelni, tűsarkúban egyensúlyozni, miniben vacogni, mert a kandúrok erre verik a nyáluk meg a mély dekoltázsra!


Tudom, hogy nem vagyok társasági ember, a szép lélek kevés ahhoz, hogy az embert egy kincsnek tartsák, az olvasottság és intelligencia, sem egy vonzó tulajdonság nőnél, egyéjszakásra meg az istenért sem tudják a bugyit ledumálni rólam.


Szóval inkább vagyok vasszűs, egy vénykisasszony a macskáival, minthogy egy olyan embert fogjak magamnak, aki nem tudná azt szeretni aki igazából vagyok!


Szóval én felvállalom magam, minden hibámmal együtt! És megértem azt is, hogy a fériak nem találnak érdekesnek és érdemesnek a kapcsolatra. Nem is hibáztatom, sem őket sem magamat.


Ha valaha jön ember, aki tudja értékelni a félénk természetem, a nem feltűnő kinézetem, akkor örülök, hogy megnyertem a Jack Potot! De nem fogok a húspiac posványában vergődni, feltúrbózni magam az "elvárásokhoz", és a mélységet felszínességre cserélni, csak azért, hogy a pár szánalom szexajánlatot, amit eddig dobtak nekem mint lerágott csontot, felcseréljem pár tenyérbemászó tenyészcsődör ajánlatára.


Köszi, inkább megvagyok egyedül!

2016. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutya ott van elásva, hogy sokan nem veszik észre magukat.

Például sokan szeretnek sírni vagy például túl magasra teszik a mércét, aztán csodálkoznak, hogy nem jön össze a falu legjobb nője.

Illetve kár tagadni, de vannak még azok a srácok, akik bár tényleg ápoltak, normális gondolkozásúak stb., de az egyéniségük miatt nem kellenek a nőknek, mert visszahúzódóak, nem rámenősek.

2016. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy azért nem talál valaki barátnőt, mert nem elég izmos... ilyenről még az életben nem hallottam, és még itt sem olvastam hasonlót. Az arc határozza meg első sorban, hogy bejössz-e valakinek, a második a pénz, és az ezredik a sorban az, hogy gyúrsz-e.

Valójában sokan feleslegesen járnak kondi terembe, mert nagyon mákszemnyit számít csak, nem meghatározó ilyen szempontból.

2016. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én pont olyan dolgok miatt érzem magam értéktelenebbnek társkeresés terén, amit nem tudok megváltoztatni. Amit tudtam, azt megváltoztattam magamon. CSak van amin nem lehet..
2016. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találok magamnak senkit, mert nincs társasági életem, itthon töltöm a napijaimat. miért nem teszek ellene? Mert nem érzem jól magam társaságban, felesleges időpocsékolásnak tartom beülni valahova és beszélgetni órákat a semmiről. Na meg nem is vagyok társasági ember, egyáltalán nem hiányolom a társasági életet.
2016. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk sosem rinyáltam itt, de amikor így éreztem, igenis fejlesztettem magam és változtattam. Iszonyat önbizalomhiányos, béna és esetlen lány voltam, ez jórészt a családom "csodálatos" nevelésének az eredménye (sosem lehetett igazam, vertek, megaláztak szóban és tettleg is, terrorizáltak, sosem voltam elég jó). Pluszban még túlsúlyos is vagyok. Aztán tudatosan próbáltam közvetlenebb, barátságosabb lenni, elkezdtem csinosabban és előnyösebben öltözködni, megtanultam ízlésesen sminkelni, jobb hajat vágattam, megnéztem, melyek az előnyös tulajdonságaim, és azokat fejlesztettem tovább (műveltség, intelligencia, humor, kedvesség). Adtam le minimálisan az igényeimből is, az ésszerűség keretein belül.


Nem azt mondom, hogy baromi nagy sikerem lett, de végre egy normális sráccal sikerült összejönnöm. Ez főként annak köszönhető, hogy tudatosan kevesebbet görrcsöltem azon, kinek mi a véleménye rólam (és pl. azt, ha vki beszól vagy kifejti, hogy szte ronda vagyok, azt úgy elkönyvelni, hogy nekem aztán egy random pasas véleménye mindegy).

2016. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én például nem vagyok elég izmos,igen. Jártam kondiba sokáig,1 g nem jött fel rám... mivel genetikai adottságaim nem igazán engedik.Hiába kondiztam,ettem sokat stb.,semmi nem jött fel rám.

Dolgoztam sokáig olyan helyen,ahol naponta 100-szor vagy többször is kellett emelni 20-30 kg súlyú dolgokat, elég kemény fizikai munka volt,még többet ettem akkoriban,mert kellett is amúgy a szervezetemnek.Ugyanolyan vékony maradt a karom,és ugyanúgy 0 kg-t szedtem fel...

Max. ha átírnám a genetikám,vagy génmanipulációt lehetne nálam,és akkor jó lenne...

24/F

2016. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenen változtatni. Akinek pl. az arca csúnya, az lehet akármilyen igényes, konkrétan "szép" vagy "jóképű" sehogy sem lesz. Persze hacsak nem költ százezreket plasztikai műtétre, ami ki tudja, úgy sikerül-e, ahogy elképzelte.
2016. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert könnyebb rinyálni és kifogásokat gyártani.

De így van kérdező,én is változtam és sokat változok megállás nélkül.

Utolsó előtti kifogás akkor menj el egy személyi edzőhöz,de tutira le vágom nem jól edzettél,az nem edzés amit sokan csinálnak.

Durrantak az izmok?Napi 6-7 kajálás meg volt?Dupla adag fehérje és tömegnövelő ment-e?Heti 4 edzés meg volt osztott terv szerint?

Itt lesz a gond szerintem,nem szakemberrel csináltad hanem egyedül.


Aki akar tesz magáért sikeres is lesz,lásd én,leszálkásítottam magam,épül a testem,ruhatáramat lecseréltem,lakásomat felszereltem szép világítással,mindig rend van,hajam mindig ápolt két hetente fodrász,én tettem érte.

Könnyebb otthon sírni sörrel mint lépni valamit,kifogás gyártásban a magyar első osztályú senki se tud ennél jobban kifogásokat keresni.

2016. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!