Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondjak egy idegen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy idegen lánynak, mikor odamegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel van bajom, Ha látok egy lányt, aki tetszik, azért nem merek odamenni, mert attól tartok hogy nem lenne téma. Mit kérdezzek tőle?

2016. ápr. 21. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
Kérdezd meg, hogy viszket-e a puncija. Akár hiszitek akár nem, sok kaland összejött már egy ilyen gagyi szöveggel, mondjuk én full jóképű meg jó pasi vagyok minden téren :D
2016. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
"Szia!"
2016. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem feltétlenül csak kalandot keresek
2016. ápr. 21. 12:15
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
- mutasd a bugyidat ,csajé! csak ennyit mondj.
2016. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csupa hasznos válasz...
2016. ápr. 22. 10:07
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Én egyértelműen nyomuló pasit AZONNAL lekoptatnék, szóval szerintem az adott szituációval kapcsolatban kezdj beszélgetést (koncerten az együttes, piacon a alternatív mezőgazdaság, ilyesmi:D)

24N

2016. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Most aki a #2-es válaszomat lepontozta, az úgy megy oda egy lányhoz beszélgetni, hogy nem köszön neki?? :-S
2016. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6: Köszi a tippet, de miért koptatnál le egy nyomuló pasit, ha nem bunkó módon közeledik feléd, hanem például megdicséri a mosolyodat vagy ilyesmi?
2016. ápr. 22. 20:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert _gyűlölöm_ ezt a fajta csajfelszedős szituációt és egyszerűen nem veszek benne részt. Valószínűleg összefüggésben van ezzel, hogy RENGETEG rossz tapasztalatom volt, akármilyen kedvesen/egyenesen/lazán mondtam nemet, a férfiak túlnyomó (tényleg óriási) része ezt NEM FOGADJA EL, és jobb esetben csak tovább nyaggat, de legtöbbször elkezd k.vának nevezni és pocskondiázni.

Egyébként azzal, hogy mondasz egy bókot, szerintem amúgy sem vagy előrébb, mert arra max. annyit mondana a lány, hogy "köszi" (mégis mit lehet erre válaszolni??), és akkor ugyanott vagy, mint a legelején, csak egy gagyi intróval.


24N

2016. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Neked nem esik jól, ha dicsérnek? Valószínűleg feltűnően szép jelenség vagy és ezzel úgymond "provokálod" a bunkó pasikat (általában azok mernek lépni és sajnos az önbizalom nem egyenesen arányos az intelligenciával :S), akik mindenáron meg akarnak szerezni és nem tudják elfogadni a döntésedet. Sajnálom hogy ennyi rossz tapasztalatod volt, de én örülnék annak ha lenne olyan lány, aki nem utasítana el egyből egy ilyen jellegű őszinte (!) közeledést.
2016. ápr. 23. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!