Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírhatok egy idegen pasira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok egy idegen pasira a facebook-on?

Figyelt kérdés
Csak látásból ismerem. Nem fogja tolakodásnak felfogni? Ti hogyan reagálnátok, ha rátok írna így valaki?
2016. febr. 2. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2016. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ráírhatsz, de mivel nincs az ismerőseid között, ezért nagy valószínűséggel az Egyebek mappában lesz benne, amit nem biztos, hogy észre fog venni. De lehet, hogy észreveszi.


Ha meg ráírsz, legfeljebb nem ír vissza, ha nem vagy neki szimpi. Nincs veszíteni valód.

2016. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én barátkozó vagyok eleve. Ha lehet veled társalogni, örülök neki.
2016. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De én többet szeretnék tőle...! Pesten élek, buszon láttam, és ő is engem, de nem hiszem, hogy tudja, hogy tetszik nekem. De szokott zavarban lenni, d lehet, hogy más előtt is. Nem ilyesztő, hogy egy majd' 2milliós nagyvárosból egy idegen ráír, hogy hé figyi láttalak, dumcsiznék veled. Ráadásul hogy adom be, hogy kinyomoztam a facebook- ját?

Na, így sem gáz???

2016. febr. 2. 19:30
 5/17 anonim ***** válasza:

Már nincs Egyéb mappa, hanem üzenetküldési engedélykérés van, amit viszont még nem tapasztaltam, hogy működik ismeretlen embertől. Én is szívtam anno az Egyéb mappa miatt más témában.


On: ha értelmesen leírod, hogy miért írsz, biztos nem veszi tolakodásnak. De tartózkodj attól, hogy csak ráköszönsz, aztán tőle várod, hogy ennyiből levágja mivan és elvégezze a dolog további részét.


(ilyenkor amúgy úgy reménykedek, hogy hátha nekem akar írni valaki :DD)

2016. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mivel én is szoktam ilyen nyomozásokat csinálni, nem zavarna. :D Véletlenül nem Evelinnek hívnak kedves kérdező? :D
2016. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráírhatsz, biztosan örülni fog.

Mi férfiak válaszolunk a levélre és nem tiltjuk le a másikat ok nélkül.

2016. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem, sajna, nem Evelinnek hívnak!

Utolsó- az jól hangzik, de ez a pasi más. Ti is csináltatok már ilyet?

2016. febr. 3. 03:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem sokat veszthetsz vele, csináld. JUST. DO IT! :D
2016. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elhatároztam, hogy mindenképpen ráírok, még egy kicsit várok. A legrosszabb max az lesz, hogy égek egyet előtte, hogy epedezem utána. És nem fog megijedni, hogy nincs, vagy alig van ismerősöm facebook-on? Mert eddig nekem nem volt, most csinálok majd!
2016. febr. 3. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!