Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindig annyira zavarba jövök ha bepróbálkozik valahol egy idegen nálam, hogy inkább elutasítom?

Figyelt kérdés
Pedig tök normális módon közelítenek meg, az utcán vagy szórakozóhelyen és olyankor szívesen adnék esélyt de zavarba jövök és egyszerűen ellenséges leszek..
2016. márc. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
megoldottad a kérdésedben a választ
2016. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te pont ez a baj, hogy én is inkább sokszor nyitni szeretnék.
2016. márc. 21. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
tudom én nyugi:) de valakinek nehéz :D
2016. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam világéletemben. Egyszerűen tudomásul vettem, és más közegben ismerkedtem. Nem bántam meg.
2016. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Állítólag ez az ostoba emberek védjegye :D
2016. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állj be a sorba.
2016. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos en mindig hozzad hasonlóval futok össze. Tehetsz egy szívességet :) változtass magadon es ne szülj gyereket, csak azért hog ne add tovább a genetikai hiányosságaidat az utókornak így talan ok boldogabbak lehetnek.
2016. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!