Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondjak egy idegen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy idegen lánynak, mikor odamegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel van bajom, Ha látok egy lányt, aki tetszik, azért nem merek odamenni, mert attól tartok hogy nem lenne téma. Mit kérdezzek tőle?

2016. ápr. 21. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a szituációban nem.

Ha érdek nélkül, őszintén dicsérnek, az természetesen jól esik. Nem erről van szó viszont, amikor egy pasi "próbál felszedni".


Vagyis tudod, mit? Eddig csak a tipikus bókolásról volt szó ("csinos vagy", "szép a szemed"). Ha a külsőmet dicséri az első percben, akkor lapát, de ha más miatt tenne pozitív megjegyzést, valami miatt, amit épp tökjól megoldottam vagy ilyesmi, az talán tetszene. Biztos azért, mert ilyen szinte soha nem fordul elő.

2016. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ilyesmit elég nehéz, legalábbis egy általános utcai szituációban, mert amikor először meglát a külsődön kívül semmit nem tud rólad, így csak azt tudja dicsérni.
2016. ápr. 26. 10:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző lánnyal, én sem szeretek utcán ismerkedni. Viszont ha tényleg muszáj, akkor például ilyesmi:


Szia! XY vagyok, itt tanulok a ... egyetemen. Te is egyetemista vagy?


1)Köszönj.

2)Az ég szerelmére, mutatkozz be! Annál rosszabb nincs, mint amikor elkezdesz valakivel beszélgetni név nélkül, aztán amikor már 5-10 perce beszéltek, jön, hogy "Ja egyébként ...nek hívnak."

3)Mondj valamit magadról, hogy legyen egy kép rólad a lány fejében, úgy könnyebben nyit, mintha semmit sem tud rólad.


Ha a fentire válaszol, tovább kérdezhetsz például a tanulmányairól, vagy hogy szereti-e a várost.

Én is azt gondolom, hogy ne mondj az első találkozásnál olyanokat, hogy csinos vagy, meg hasonlók, inkább legyen egy baráti ismerkedés.


Fentiekkel együtt is az utcán ismerkedés elég nehéz szerintem, mert a legtöbb ember azért van az utcán, mert megy valahová, vagyis dolga van.

2016. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jogos, igazatok lehet. Ez az egyetemes példa kicsit nekem úgy jött le mintha te szóba se állnál olyannal, aki nem egyetemre jár. Remélem nem így van. Az utca tényleg necces, de mondjuk egy szórakozóhelyen is el lehet képzelni egy hasonló szituációt, ahol viszont senki nem siet sehova.
2016. ápr. 27. 20:41
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ez az egyetemes példa kicsit nekem úgy jött le mintha te szóba se állnál olyannal, aki nem egyetemre jár."


Azért írtam egyetemes példát, mert én oda jártam, és ez jutott eszembe. Meg általában az a korosztály ismerkedik utcán. Én már 34 vagyok, és a velem egykorú férfiak általában nem az utcát tartják a legjobb ismerkedési helynek.

Mondhatsz mást is ami rád jellemző, pl. "pincérnek tanulok" vagy "itt dolgozom a közelben" vagy "nemrég költöztem erre a városrészre" stb.

2016. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
24/N-nek: Persze gagyi diszkókban ne csodálkozz, hogy ilyenek.. De nem mind ilyen :) De amúgy remek, hogy a sok bunkó miatt a normális már nem mer odamenni.
2016. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A szórakozóhelyen is jobb szerintem, ha magadról mondasz valamit ami odapasszol, mintha a kinézetét kommentálnád. Végül is magadat szeretnéd bemutatni, és amit mondasz legalább rád jellemző, egyedi dolog. Ráadásul így semleges témánál maradhattok, amiről akkor is beszélgethet veled, ha éppen nem keres párkapcsolatot. A "csinos vagy"-ot sokan már eleve támadásnak vehetik. Ráadásul felszines bókokat mondani mindenki tud, azzal nehéz kitűnni, ha túl poénosra veszed a stílust, hogy egyedi legyen, lehet hogy éppen ellenkező hatást érsz el.
2016. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16: Nem járok diszkóba szinte soha, nemhogy gagyi helyre;) Amúgy akartam is írni, hogy szórakozóhelyen számít az ember arra, hogy sokan párt keresni mennek, szóval ott lazábban veszem a dolgot, mint az utcán.

24N

2016. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

már sok helyen olvastam, hogy nem érdemes bókokkal indítani, mert mindenki azzal próbálkozik és nem lehet vele nagyon mit kezdeni, nem lehet rá értelmesen válaszolni. vagy megköszöni az ember, vagy vitatja, hogy nem is úgy van. viszont értelmes beszélgetés nem lesz belőle.

szerintem is több értelme van magadról mondani valamit, mert azzal megismer valamennyire, már tud rólad valamit és van miről beszélni és ha kérdezel is valamit, akkor arra válaszolhat és beindulhat a párbeszéd...

2016. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!