Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya pasik is találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasik is találnak idővel párt?

Figyelt kérdés
Vagy csak az akinek jó a külseje?

2016. ápr. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy igen, de lehet hogy nem, ez más dolgoktól is függ
2016. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A saját szintjén mindenkinek van esélye, de sok mindentöl függ, egyébként mobilon nyitottam meg és messziről úgy olvastam hogy csúnya pasik is találnak idővel pénzt? Xd
2016. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igényesség a legfontosabb. Legyél ápolt, adj magadra, ne hízz el (hiába mondják, az elhízás a legtöbbször nem "genetika", vagy betegség miatt van). Öltözködj igényesen. Nem kell nagy márkák cuccait hordanod, de adj magadra.

És egyszerűbb, ha egy igényes, normális szubkultúra része vagy, társaságon belül ott könnyebb így párt találni.

Én egy kis csúnya béka voltam kiscsajként, még 17 éves korom végén is. Aztán híztam pár kilót, ami rám fért, frizurát vágattam, kiszedtem a szemöldököm, elkezdtem sminkelni, lecseréltem a ruhatáram és jéééé, lett pasim. :D Tök mind1, mit adott az "élet", ki kell belőle hozni a maximumot. :)

Sajnos viszont van egy szint, aki soha nem fog párt találni. Ők általában semmit nem tesznek magukért.

2016. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
ők sose,az itteni képmutató lányoknak meg ne higyjél..
2016. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A válasz egyszerű: Találhat!
2016. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!