Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy beszélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy beszélek egy lánnyal és csak én kérdezek tőle?

Figyelt kérdés
Ő szinte semmit sem kérdezz meg tőlem. Ennyire nem érdeklem? Pedig mikor kérdezzem akkor rögtön válaszol. Neten ismertem meg és már 1x találkoztunk, ott viszont érdeklődőt irántam.

2016. ápr. 26. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Vagy nem érdekled, vagy nincs beszélgetési rutinja.
2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert általában a netes chatelést az emberek ritkán használják hosszabb beszélgetésre.

Miért nem skype-oltok? Ott csak beszélgetni kell és azonnal lehet válaszolni, plusz kérdezni is!

2016. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem érdekled.

A lányok szokásos csapdája: a neten nem beléd lesz szerelmes, hanem a maga által elképzelt képbe, ami 10%-ban a te írásaidra alapul, 90%-ben pedig a saját vágyaira.

Amikor találkoztok, összeomlik a gondosan felállított képe és helyette "csak" téged kap.

Hányszor kerültem ebbe a szituba fiatal srácként...

2016. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez nem szép dolog, de néha én utólag gondolok rá, hogy jó paraszt beszélgetőpartner lehetek, alig szoktam kérdezni a másikról valamit, nem tudom miért. Ez nem csak akkor van így, ha nem érdekel, vagy nem tetszik. Amúgy érdekes ettől függetlenül élvezik a társaságomat. Én inkább beszélős típus vagyok, mint kérdezős. Persze az se zavar, ha a másik beszél, szívesen meghallgatok mindenfélét, meg hozzászólok stb. De kérdezni sokszor nem jut eszembe.
2016. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
24 órán belül kénytelen vagyok már vagy negyedszerre egyetérteni a #3-as hozzászólással különféle kérdéseknél, s most szintén zenész ennél is. :D
2016. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ha valóban érdekelnéd akkor ő is beszélne eleget
2016. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a problémám mint a 4. válaszolónak. Próbálok rá figyelni, de néha csak utólag veszem észre, hogy csak magamról pofázok, annyira zavarban vagyok.
2016. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
3-as leírt mindent,ugyanebbe a szituban voltam,éveken át ezen görcsöltem,szó szerint függtem egy olyan embertől aki nem is "létezik" Annyira szerettem a valótlant hogy hiába találkoztunk hiába csalódtam,inkább kerestem újra neten,hogy "visszakapjam" azt aki nem is létezik.Azóta sem találkoztunk,annyira borzasztóan rossz volt,hisz kb " meghalt" azt ott helyben akit én elképzeltem.Inkább kifogásokat gyártok miért nem találkozok vele.Mert nem akarom felfogni, hogy nem létezik...27N
2016. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ő a találkozásunknál utalt arra hogy még szeretne velem találkozni, ezért nem értem hogy facen miert ennyire rideg velem :/

Ha nem tetszenék neki akkor nem beszélne velem többet vagy elutasítana finoman, de ilyet még nem tett

2016. ápr. 26. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet túl sokat írogatsz. Azt nem mindenki szereti, többek közt én sem. Még akkor se ha épp gép/telefon előtt vagyok. lehet mást akarok csinálni és nem pötyögni. Márpedig van aki képes és azt hiszi, hogy ahányszor meglát majd órákig írogatunk. Más is kell csinálnom és mást is szeretnék csinálni. Ezért kell személyesen találkozni minél többször. Írogatni egy örökkévalóság.


Ne vidd túlzásba, nem olyan jó az. Lehet azért tűnik ridegnek, mert mást is csinálja, de nem akar bunkó lenni, hogy leráz, arra vár, hogy vedd már észre magad. Ez nem azt jelenti, hogy sose többet nem kíváncsi rád, csak ne vidd túlzásba.


Engem ez nagyon tud zavarni a másikban, ha úgy érzem az egész időmet ki akarja sajátítani írogatással. Egy idő után állandóan bosszantani kezd, hogy nem igaz, hogy azt hiszi, hogy semmi dolgom csak az, hogy itt üljek és órákig írogassak.

2016. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!