Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha leszolito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha leszolitok 1 csajt és elkezdek vele beszélgetni mindig csak én beszélek és kérdezek de ő sosem kérdez vissza? És elég kihuzni belőlűk valamit is.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem félek leszólítani csajokat és bárhol merek velűk ismerkedni és elkezdek velők beszélgetni akár szóban vagy esetleg msn-nen de mindig csak én kérdezzek.


Nem mernek beszélget vagy mi?


Meg ha megkérdezem hogy talizun-e valamikor! Ere az a válasz NEM TUDOM


Te a telefonszámukat meg szokták adni. :D


2009. máj. 3. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én válaszolok mkinek, mert sztem bunkóság nem váaszolni. De én akkor nem szotam visszakérdezni, amikor nem érdekel a másik. Vagy lehet félénk a csaj... Mondjuk ha arra a kérdésre "nem tudom"-ot felel hogy tanizunk-e, akkor sztem nem akar talizni, csak nem akar megbántani sem! Bár én megmondanám, h ne hitegessem.
2009. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Értsétek meg, manapság vérciki leszólítani egy női egyedet. Csak totál hülyét csinál magából az ember. Azért nem kérdez, mert nyűg vagy neki, púp a hátán, és csak úgy van vele, hogy "had mondja, majd abbahagyja". De legalább TE elhiszed, hogy ér valamit ha leszólítasz egy csajt... 20/F
2009. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is. Előbb-utóbb viszont a felhívásnál - vagy inkább sms úton - kiderül, hogy akar e egyáltalán elmenni valahova ( "nem tudom"-nál inkább "nem" van tapasztalataim szerint ). De ha igazán kölcsönös a szimpátia, akkor simán jöhet a "ez jó ötlet", "persze, örömmel" vagy tudom is én. :)


És nem értem, ebben mi lenne a ciki(?).


Sárky

2009. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a 2. kozászolohoz


hát ha álók és nézem a csaj mint bórju az új kaput akor nem lesz semise! nem tudom te hogyan csinálod ha nem szolitol le 1 csajt? akor hogy a fenébe ismerkec vele? haverokom keresztől az luzerség!!!!!!!!!

2009. máj. 3. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha engem egy idegen szólítana le akkor nem tudnék tőle kérdezgetni, mert nem nagyon érdekel egy idegen, nem tudok neki mit mondani, talákozni meg végképp nem akarok egy idegennel. Gondolom, mert már olyanok érdekelnek, akiket ismerek, vagy akiket már többször láttam. Nem ciki leszólítani, csak elég kevés az esélye, hogy pont az fog nekem tetszeni, aki leszólított, más esetben meg minek beszéljek vele? Hiszen nem is ismerem... Ezért akár nyűg is lehet, ha egy ismeretlen leszólító kérdezget... És azért nem nagyon válaszolok. Ha balagondolok, akkor én ezért viselkednék így. lehet hogy más lány más miatt, de az is lehet, sok segítettem valamit. :)

18/L

2009. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*nem sok, hanem hogy
2009. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ja el felejtetem hozá tenni hogy bulikba szoktam ijet csinálni és szemezni szoktam az ijen csajokal akiket leszolitok!!

és tőbszőr lát juk egy mást ijen csajókat szoktam leszolitani :D

2009. máj. 3. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
tényleg idegesítő ha nem beszél a csaj, bár mikor másfél hete voltam randin, ő többet beszélt, szal pozitív volt :)
2009. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!