Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek akkor amikor msnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor amikor msnen beálla kínos csend? Nagy a távolság nemtudunk talizni! És igen elolvastam és beírtam a keresőbe és nincs! Mit tegyek? És akárkiveel beszélek msnen mindig csak én kérdezek meg midnen és nemérdkes így mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
írjad meg neki: " na mivan, rólam álmodozol, hogy nem írsz egy ideje?"
2009. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Járj olyannal aki nem 5455252km-re van tőled?
2009. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj több kérdést feltenni és, írd le a véleményed neki. így jobban megismer és ha tudtok camizzatok :) :)

de semmiképpesn se legyél nagyképű, vagy hencegő. ha ezt teszed nem lesz jó benyomása róllad. főleg hogy írásból ismernétek megy egymást. még a hanglejtésedet sem tudja ( vagy igen ) ha abba haggya az írást akkor jöhet az iprovizálás, nézd meg hogy mi van kint üziben neki és ha látsz nevet akkor arra az emberkére fogdhatod hogy nem ír neked :P :) írhatod a gondolataidat neki, persze mindent csak gondosan átfogalmazva :) ha kapkodsz akkor csak a bakik miatt égsz :PP sok sikert :):)

2009. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló válasza tetszik. Tényleg el kell kezdeni flörtölni vele, és akkor tuti válszolni fog. Most, ha ilyeneket kérdezel, hogy milyen zenét hallgatsz, vagy, hogy mi a kedvenc ételed... ezeknek túl sok értelme nincs, csak flörtölni, flörtölni, flörtölni. Ha belelendülsz, akkor te is nagyon fogod élvezni.
2009. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!