Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetnénk? Nagy a távolság!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnénk? Nagy a távolság!

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és az egyik legjobb barátomat (aki fiú) egy szerepjátékban ismertem meg. Minden nap beszélgetünk webkamerán. Nekem kezd egyre jobban tetszeni és ő is szokott bókolni nekem. Tavaszi szünetben jön hozzánk vendégségbe. Nagy a távolság, és nem tudom hogy járhatnánk-e így. Nem komoly kapcsolatra gondolok, mert ahhoz még fiatalok vagyunk. De a távolság... Szóval hogy lehetne ezt megoldani?
2011. márc. 31. 15:50
 1/5 anonim válasza:
Mennyire nagy?:) Egyébként,próbáljátok meg,ha ő is és te is szeretnéd,max egy idő után rájöttök,hogy így nem jó.
2011. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz komoly kapcsolatot, akkor nem fog menni. Amúgy az hogy fiatal vagy... hülyeség, Te döntöd el mit akarsz, csak azért mert sokan találnak maguknak kifogást, neked nem kell.

Mennyi amúgy a távolság? Amúgy ha össze akarsz vele jönni, de nem gondolod komolyan, lehet a barátságotok megy rá. Komolyan kell gondolnod, hogy az idődet ne pazarold.

Párommal 1-2 esetenként 3 hetente találkozunk. (Pécs-Pest) Mivel mindketten akarjuk, megy is a dolog.

2011. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én bajai vagyok, ő pedig pesti.
2011. márc. 31. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akarjátok akkor menni fog, de ha nem vagytok biztosak a dologban, akkor lehet nem kéne, mert a végén ha szakítotok, rosszabb lesz. Ezt nektek kell tudni.
2011. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is inkább attól félek, hogy ha szakítanánk a barátságnak is lőttek.
2011. ápr. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!