Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 250km távolság nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

250km távolság nagyon sok?

Figyelt kérdés
megismertem egy lányt, nagyon szép meg minden dee... az a nagy gond probléma hogy 250km-re lakik tőlem, az nagyon nagy táv? :(
2011. júl. 28. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi a nagy táv?

Ha meg tudjátok oldani, akkor nem nagy... kéthetente találkoztok.... vagy ezt már rátok bízom...

Csak akkor nagy táv, ha úgy is érzed. Ha úgy érzed nem éri meg.....

2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-Busszal 8-10 óra utazás,talán 2-3 átszállás is.Diákjeggyel talán 2000Ft,teljes árúval 6-8000Ft.

-Vonattal rövidebb az út,6-8 óra.Ha szerencséd van,akkor nem is kell átszállni.A jegyek árai hasonlók.

-Autóval,motorral kb 4-4,5 óra.A benzin,gázolaj,gáz,etanol ára fogyasztástól függően 25-35000Ft.


Gondold át jól.Csak az utazásra elmenne a fél havi fizetésed és akkor még nem csináltatok semmi.Összeköltözéssel orvosolható a probléma.Egyébként azt kell mondanom,hogy nem fog működni a dolog.

2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hiszem, hogy 5000Ft a félhavi fizetése lenne....

Amúgy meg mindennek ára van... "Ingyen ebéd nincs"

Miért ne működhetne?

2011. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sok a szabadidőd akkor nem számít.

Én nem járnék olyannal aki ilyen messze lakik, csak hétvégén láthatnám és akkor is az útiköltségre elmenne annyi amiből már elmehetnénk étterembe.

Hétköznap fél5-re érek haza, tehát alig marad időm.

2011. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Busszal 8-10 óra? Dehogy. Budapest-Nyíregyháza pl 250 km. Busszal 3 óra, 1950 Ft a jegy. Vonattal szintén 3 óra felnőtt jegy 5000, ha nem IC-vel mész 3 óra 51 perc. Kocsival autópályán 2,5-3 óra az út. Tudom, mert elég sokszor megtettem ezt a távot. Még így,hogy csak 3 óra az út is sok, nemhogy 8 órával számítva. Hosszútávon sajnos nem hiszem, hogy működhetne a dolog, bár ez függ attól is, hogy milyen beállítottságúak vagytok. Én pl nem bírnám elviselni, hogy ha nem találkozhatnék akkor a párommal amikor csak akarok.
2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vivii_cicc ***** válasza:
100%
Hát húzós az biztos:/:) mindenki azt mondja,hogy nem számít szerelemben a távolság,de sztm számít.. nem mind1,hogy elindulsz tőle este 7kor vagy tök mind1 mikor csak,hogy elérd mindenhol az utolsó buszt..vagy azt az időt is vele töltöd és elmentek esti sétára meg ilyenek:))
2011. júl. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!