Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, nagy a távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nagy a távolság és csak rövid időre tudnánk találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon megszerettem, már pár hónapja levelezünk egymással, és találkozni szeretnék vele, de sajnos nagyon elfoglalt és a legközelebbi alkalommal csak úgy tudnánk megoldani, hogy ő egy baráti társasággal töltene 4-5 órát, amikor is találkozhatnék vele. Később csak nagyon sokára, én is dolgozom. De nekem ez így eléggé zavaró lenne, hogy annyi idegen ott körülöttem, ráadásul nem is tudnék annyira felszabadult lenni, elrángatni meg biztos nem tudnám tőlük hosszabb időre. Nem tudom mit tegyek mert én szeretném őt megismerni, de vajon megéri-e így több 100 km-t utaznom?
2010. nov. 26. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
sztem nem a haverjaival akarsz te találkozni. Csak kettesben, máskülönben el se menj. Ha nem tud időt szakítani rád, akkor lehet mégsem vagy számára annyira fontos? Ezt pedig nem hiszem el, hogy nem lehet megoldani neki. 1 napot egyik 7végén. Nem?
2010. nov. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne menj bele egy ilyenbe! Tapasztalat... Tőlem ráadásul csak 80km-re volt a lány...
2010. nov. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!