Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsejáték-függő vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsejáték-függő vagyok. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

Rövid történetem a következő:


2010-ben próbáltam ki előbb az online szerencsejátékot nyerőgépek, alkalmazások formájában. Tök jó volt, nyertem 15 ezret vele kb, de vesztettem 40 ezret. Ez volt a csali. Úgy döntöttem, hogy felhagyok a nyerőgépezéssel, mert rájöttem simán manipulálható programok csupán. Áttértem a sportfogadásra, 2010 óta vagy 3 millió forintot bukhattam el. Abba akarom hagyni ezt, elegem volt, tönkreteszem az egész életem, ha így folytatom. Mit csináljak? A függőségem kihat a családomra, barátaimra. Elveszítem velük a kapcsolatot, nem mozdulok ki itthonról, ápolatlan vagyok, semmi nem érdekel csak a játék. Ma buktam 100 ezer forintot egy rohadt teniszmeccsen. 6 év után eljutottam oda, hogy hitelt kell felvennem, hogy kaját, ruhákat tudjak venni magamnak. Nincs rossz munkám, pár hónap alatt rendbe szedném magam, ha nem baxnám el a pénzt újra és újra. A kiutat keresem, segítség! Egy párkapcsolatom is ráment erre, a veszteségek miatt sokszor viselkedtem feszülten a barátnőmmel és nem tűrte tovább. A bajomról semmit nem tudott, mikor ingerült voltam nem tudta mi az oka.


2016. ápr. 21. 21:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#12


9 vagyok, nekem működik, mondjuk én csak kicsiben játszani, nem 100.000-et teszek fel elsőre, ezt csak azért írtam példának, mert a kérdező is ennyit tett fel.

2016. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Dolgozhatok is majd 1 hónapot, hogy visszakeressem amit elbasztam.
2016. ápr. 21. 22:27
 23/25 Bence_ ***** válasza:

"A sportfogadás vitt bele, hogy felvenni kényszerüljek"

Itt a tévedés.

Sportfogadás sehova se vitt.

Ez a Te döntésed.

Menj pszichológushoz!

2016. ápr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A sportfogadás a nyugati tőkések kezében van, mint ahogy az egész sportot ők manipulálják.


Vajon miért csak oroszokat kapnak el doppingért, amcsikat miért nem ezen gondolkoztál már?


Miért van az, hogy egy esélyes csapat 6-0-ra veszít? Bal lábbal keltek fel aznap? 11 ember, akinek ez a munkája, és fél pályáról röhögve betalálnak a kapuba? Na ne röhögtess! Szerinted miből van Ferrarira meg Lamborghinire pénzük a focistáknak? Hát a meccsek utáni reklámbevételből, mondják. És kik reklámoznak? Csak nem a nyugati tőkések csoportjának nagy cégei? Vajon a focistáknak érdeke lenne a véletlenszerűség, mikor a színészkedéshez már amúgyis olyan jól hozzászoktak?


Abban a pillanatban hogy regisztrálsz egy ilyen oldalra a nagy nehezen kínkeservvel megkeresett pénzednek utat nyitsz az amerikai tőkések (a háttérhatalom fejesei) zsebébe.

Te is tudod h ez így baromság, nem értem mi a jó benne... Miért nem normális dolgokra költöd, pl. kocsira, nőre...

2016. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Beakarom fejezni a penzszorast, befogom fejezni
2016. ápr. 22. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!