Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt velem? Félek a nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Félek a nőktől?

Figyelt kérdés
Régen különösebb megerőltetés nélkül odamertem menni a lányokhoz ismerkedési szándékkal, de az utóbbi időben a nagyon sok visszautasítás miatt egyszerűen nem. Nem tudom mi lett velem és nagyon rossz érzés. Sz*r embernek érzem magam és tehetetlennek. Régebben olyan elven voltam hogy egyszer élünk megpróbálom, most meg valamiért ez van bennem, hogy minek menjek oda ha úgyis elküld? És most volt egy eset, hogy láttam egy szép nőt reggel a boltban, pont egyszerre mentünk ki a biciklije is az enyém mellett volt, de mi a fenét mondhattam volna neki? aztán mit ad Isten délután is ugyanőt láttam egy ruhaboltban válogatott akkor már odaakartam menni hozzá, de folyamatosan az eladóval beszélt, gondoltam megvárom kint, de ott meg volt egy csomó ember és még mikor oda is mertem menni a lányokhoz ilyen szituban akkor sem ha "tömeg" volt, ha barátnőkkel v anyukájával volt a lány akkor igen, de így egy forgalmasabb helyen (tudom, hogy szégyen) ,de egyszerűen szó szerint leblokkoltam és olyan rossz érzés volt. Annyira szeretnék változtatni ezen, megint önbizalommal tele lenni. :'(

2016. ápr. 18. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is félek tőlük, mint a zsidók az SS-től! Hát már unod a vissza utasításokat és ezért nem mész oda, nem akarsz újra csalódni. Ha meg oda mész, lehet elutasít, s nem akarod hallani a szokásos női rizsát: Bocs de van barátom. Meg bocs de nem vagy az esetem. stb. Unalmas már, hogy mindig nem, nem, nem a válasz. Régen én is könnyebben szóltam nőkhöz, már most 10-szer is meggondolom, hogy biztosan hozzá akarok e szólni egy nőhöz.
2016. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
Nem a nőktől félsz, nincs önbizalmad.
2016. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a nők ösztönösen a kitartó férfiakat

keresik, persze ízléses kereteken belül.

Semmi zaklatás vagy hasonló, de ha mindent stílusosan csinálsz akkor mindig lesz egy olyan lány aki érdeklődni fog irántad. Tűnj ki valamivel a tömegből

biztosan van valami amit nagyon is jól csinálsz csak lehet, h nem törődsz vele annyiot, ha meg igen ezt kombináld össze okosan.

Ne feledd légy kitartó de a férfias büszkeséged neked is legyen meg, mert azt nagyon sokra tartják a nők.

2016. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is. Eleinte én is oda mentem gond nélkül, mára már annyira elvették a kedvem a visszautasításokkal, hogy inkább nem is próbálkozok. Azért nem fogok oda menni, hogy megalázzanak.
2016. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!