Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges lenne, hogy eltanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne, hogy eltanultam a nőktől azt, hogy megszépít valakit ha gazdag vagy jó országból származik?

Figyelt kérdés

Életem során már számtalan ilyet láttam, hogy a külföldi pasikra alapból buknak a nők, egyszerűen oda vannak értük még akkor is ha nem épp Adoniszok vagy még nem is nagyon értik egymást, csak úgy felületesen.

Most már valahogy én is eljutottam oda, ha egy csaj benyögi, hogy mondjuk svájci vagy osztrák akkor én is elkezdek "bizseregni" alul, és mondjuk sokkal szebbnek látok egy teljesen átlagos lányt is, mert ha ilyen országból származik akkor biztos gazdag és jómódú. Egyszerűen megszépíti a külsejét is, sokkal kívánatosabbá teszi a tény, hogy sok pénze lehet.

Szerintetek ezt eltanultam a nőktől? :) 25/F


2016. márc. 12. 13:27
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Nem lehetne végre hagyni a "nőket csak a pénz érdekli" témát? És ezt férfiként mondom. Ezt nem a nőktől tanultad el, mert ilyesmit nem lehet eltanulni, ilyen vagy, de szerencsére csak a férfiak pár százaléka pénzéhes.
2016. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne...

Ezt is kend már a nőkre!

akkora észlény lehetsz.

2016. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennel szurrealisabb kerdest ezen a heten meg nem hallottam:-)A ferjem kulfoldi, de nem attol "bizseregtem", hogy mas nemzetisegu, hanem attil ahogy ramnezett, ahogy egybol egy hullamhosszon voltunk, hogy hasonloak a nezeteink, az eletmodunk, hasonlo csaladbol jottunk, hasonlo egyetemet vegeztunk es sorolhatnam:-)


Soha nem terveztem a kulfoldi ferjet de mivel 10 eve kint elek kb zero eselyem volt magyarral megismerkedni kiveve akkor, ha effektive tudatosan kerestem volna oket. Mivel nem nemzetiseg alapjan ismerkedek, igy a munkahelyemen ismertem meg:-)


Szoval sosem ertettem ezt a huuuu svajci, az szuper filinget, sztem az ember egeszet kell nezni, szarmazastol, nemzetisegtol fuggetlenul. Masreszt ez agazdag dolog is valami tevhit, vagy tul sok tevet nezel:-)


Kulfoldon is vannak szegeny kulfoldiek akik segelyen elnek, vagy hajlektalanok, vagy kb el kell gondolkodniuk, hogy milyen olvso mosoport vegyenek, szoval az h valaki kulfoldi, onmagaban nem jelenti azt, hogy jomodu.


Szerintem utazz tobbet es ismerj meg embereket, es utana nagyobb falatasod lesz ezekre a dolgokra:-))

2016. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit te tapasztalsz, azt úgy hívják, glória-effektus.

Az ember hajlamos azt hinni, hogy aki "jó családból" jön, maga is jó ember.

Ez a kultúr-rasszizmus és a sztereotípiák keveréke.

Persze van negatív glória-effektus is:

barátnőmnek egyiptomi férje van. Arab.

Kétévente látogatják a férfi szüleit, (másik éven a szülők jönnek).

Félig nevetve mesélte, hogy eddig rengetegszer megkapta, hogy elveszik majd az útlevelét, meg elrabolják a gyereket, stb, stb...

Azért nyolc év házasság után már ki kellett volna derülnie.

2016. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem csak a magyar pasik hihetetlenül unalmasak nagy általánosságban :D

Nekem volt egy csomó külföldi pasim, kevés volt közülük kifejezetten gazdag, és kb a gazdagok közül is csak egy volt olyan, aki sokat költött rám, úgyhogy szerintem ezt a gazdag pasit akarnak a nőt témát nyugodtan el lehet engedni. Bár tény, hogy ha egy férfi unalmas, bunkó, h-lye, tehát semmilyen emberi értéke nincs, akkor bizony jobb ha piszok gazdag, mert a pénze lesz az egyetlen pozitív tulajdonsága és értékelhető kvalitása.

2016. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!