Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag, jóképű pasik hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, jóképű pasik hol ismerkednek pesten?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg a neten.

Nem az "elit" nek készült társkeresőre gondoltam, ott szinte alig akad ilyen.



2016. jan. 29. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő én ilyen vagyok.

De előtte megkérdezném te gazdag vagy?

2016. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 57-be járok kajolni. Vagy nagy-nagy ritkán a gerbeaud házba. De ugyanúgy élek, nézek ki mint te, nincs rám írva hogy gazdag vagyok. (Öltonybe járok az igaz, de bárki vehet magának)
2016. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 én meg az 57-esbe járok inni. :D Úri muri, Fogashaz, Mika Tivadar mulató, Ellátó, Szimpla, Jolly Pubba megtalálhatod őket. :D Mindig máshol vannak es általában csóró, ocsmány alacsony férfinak álcázzák magukat. :D Az már gazdagnak számít aki ezeken a helyeken meghív egy vodkaszodara(1000 Ft). ;)
2016. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu!:-)
2016. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha bulizok, akkor a parkba megyek/fesztiválra, ilyenkor télen meg házibulik, decemberben céges jópofizások.


Egyébként szerintem szar időben a neten könnyebben találsz embert, mint szórakozóhelyen. Tróger helyekre nem igazán járok, ezért nem is megyek ilyen Morrison's, Peaches és hasonló értelmes helyekre.

2016. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az orabered? Szamlat tudsz adni, h elszamolhato legyen? Es ugye szep, csinos es gazdag vagy?
2016. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekik nem fáj a fejük kimondottan az ismerkedésen, mert a nők 98%a felajánlkozik nekik. Szóval van miből válogatniuk!
2016. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tévedsz utolsó :D

A Nők semmivel sem könnyebb prédák mint egy olyannak akinek nincs pénze. Viszont a ribizlik csettintésre jönnének. xd

2016. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Sejtettem, hogy lesz egy ilyen aki megvétóz, de hát a látszatot fent kell valakinek tartania.
2016. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!