Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora az esélye hogy interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy interneten összeismerkedek egy gazdag emberrel aki hajlandó eltartani engem?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és a gond az hogy nincs pénzem. Konkrétan annyi van hogy az utazásra és kajára mind elmegy. Semmi másra egyáltalán nincs semennyi. Nem tudok venni valami jobb kaját- a parizeres zsemle már nagyon unalmas, nem tudok elmenni bulizni mert nincs pénzem italra, nem tudok sportolni semmit. Vagyis járok futni de mindig azon izgulok nehogy tönkre menjen a cipőm mert nincs pénzem másikra. utálom a sok gazdag kölköt akik jobbnál jobb albérletekben vagy saját házban laknak- a koleszt is utálom. Ez nem az a fajta boldog egyetemista idő amiről annyit hallani. Mit élvezzek azon hogy csóró vagyok? Szeretnék megismerkedni valami gazdaggal aki van annyira ostoba hogy eltart. Mennyi az esélye? Mindegy hogy mennyi idős, férfi vagy nő az a lényeg hogy legyen pénze. A gazdagok mennyire szoktak fent lenni társkeresőkön?
2016. febr. 10. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
TE nő vagy pasi vagy? Ha jó nő vagy, akkor lehet rá esélyed. xD
2016. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
alapból ilyen hülye vagy, vagy fogják a kezed és úgy vagy ilyen hülye?
2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
És mi lenne, ha teszem azt DOLGOZNÁL?
2016. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Mert minden gazdag ember álma, hogy legyen mellette egy pénzlehúzó pióca akit csak úgy tömhetnek pénzzel.

Munkáról hallottál már?

2016. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Tudatlanok! Az iskola mellett nem tud dolgozni. Az egyetem reggeltől késő estig tart.

Nekem a volt barátnőm fősulira járt és este 6-ig tartott a tanítás. Cserébe pénteken szabadnap volt.

2016. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy a munkával jöttök majd. Persze van egy csomó órám a héten az mellett még dolgozzak is. Már így sincs életem, úgy még ennyi se lenne. Ráadásul sok csoporttársam munkahely közelében nem volt még, mégis alapjáraton jobban élnek mint én.
2016. febr. 10. 20:39
 7/21 anonim ***** válasza:

ha ilyen terveid vannak akkor regisztrálj a rosszlányokra...

annyit érsz ha ennyi az eszed..

2016. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy nem vagyok rosszlány, mivel lány sem vagyok. Itt a "baj". Arra gondoltam biztos vannak ilyen gazdag magányos idősebb nők akik fiatalokkal akarják szórakoztatni magukat, amolyan kirakatdísznek, nem? Vagy még azt is bevállalnám hogy egy pénzes meleg hapsival összejövök, azok még adakozóbbak is szerintem.
2016. febr. 10. 20:42
 9/21 anonim ***** válasza:

és mennyi a tarifád?


napi x ezerért teletankolhatlak g. civel?


szerződést írjunk vagy beleegyező nyilatkozatot?

2016. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Úristen xD Pasi vagy és még meleg pasival is élnél.
2016. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!