Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora az esélye hogy interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy interneten összeismerkedek egy gazdag emberrel aki hajlandó eltartani engem?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és a gond az hogy nincs pénzem. Konkrétan annyi van hogy az utazásra és kajára mind elmegy. Semmi másra egyáltalán nincs semennyi. Nem tudok venni valami jobb kaját- a parizeres zsemle már nagyon unalmas, nem tudok elmenni bulizni mert nincs pénzem italra, nem tudok sportolni semmit. Vagyis járok futni de mindig azon izgulok nehogy tönkre menjen a cipőm mert nincs pénzem másikra. utálom a sok gazdag kölköt akik jobbnál jobb albérletekben vagy saját házban laknak- a koleszt is utálom. Ez nem az a fajta boldog egyetemista idő amiről annyit hallani. Mit élvezzek azon hogy csóró vagyok? Szeretnék megismerkedni valami gazdaggal aki van annyira ostoba hogy eltart. Mennyi az esélye? Mindegy hogy mennyi idős, férfi vagy nő az a lényeg hogy legyen pénze. A gazdagok mennyire szoktak fent lenni társkeresőkön?
2016. febr. 10. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha nő lennél még meg is sajnálnálak. xD
2016. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De most az miért más hogy férfi vagyok? Egy férfit nem zavarhatja hogy nincs pénze? Vagy csak a nőknek megengedett hogy könnyen jussanak pénzhez?
2016. febr. 10. 20:55
 13/21 anonim ***** válasza:
30%

12#

Nem erről van, de nekik van pinájuk amivel ezt elérhetik. Tetszik, nem tetszik. Férfinak születtél így egész életed küzdelem lesz mindenért, egyedül.

2016. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
pfúj te undorító utolsó kis himringyó g. eci remélem benyelsz valami agyrákot ami hamar elvisz te koporsóivadék
2016. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amúgy meleg, de már egy ilyen kapcsolatra is hajlandó vagyok. Meg nem kitartott akarok lenni hanem rendesen összejönni valami pénzessel.
2016. febr. 10. 21:09
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha meleggel élnél együtt, gondolod, hogy nem akarna veled szexelni? Ugyanmár...
2016. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De tudom hogy szexelni is kellene de ha cserébe az ő házában lakhatnék kényelmesen, meg adna több pénzt amiből élhetnék is nemcsak megélhetnék még azt is elviselném. Meg többet szórakozhatnánk elvinne jó helyekre, nem ez a monoton sz@r.
2016. febr. 10. 21:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Takács Milánt
2016. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csináld úgy mint én,hogy 3 évig csak dolgozol,és utána mész el tanulni.Igaz,hogy nekem a szüleim tudták volna fizetni a tanulmányaimat,de én nem engedtem ezt és inkább kerestem annyi pénzt amiből 3 évig vígan elvagyok.Ja és egy autót is tudtam venni.Olyan jó ez az anyagi függetlenség.A többiek mindig számolgatják hogy mennyi pénz marad hétvégére hogy haza tudjon utazni,én meg nem nagy lábon élve,boldogan elvagyok,és nem esek kétségbe ha egy héten 3 sörrel többet veszek,vagy rendelek egy pizzát.Ne akard hogy más tartson el,mert szerintem az elég alpári dolog.Később is neked kell magadat eltartani.

24/F

2016. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ma 22:04 - Aha és az autót miből tartottad fenn, amikor iskolás voltál? A benzint miből fizetted? A megtakarított pénz arra elég, hogy néha el tudj menni szórakozni, meg pár dolgot megengedhess magadnak. De benzinre nem elég
2016. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!