Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veled olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan hogy csak az anyagi helyzeted miatt utasított vissza egy nő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 10:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Olyan már volt, aki azért, mert még anyámékkal élek, ami az anyagi helyzetem következménye.
2016. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a legtöbb férfinél volt már ilyen szituáció. valaki észreveszi, hogy a pénz miatt kap visszautasítást, valaki nem, és a külsejére fogja.

Nálam a konkrét példa az volt, mikor egy mosolygós, szép leányzót szólítottam le a házuk előtt. Kérdezte ki vagyok, hogy miért pont Ő, majd 5 perc beszélgetés után már jött a kérdés, hogy milyen autóval jöttem. Még 10 percig beszélgettünk, de minden perccel jobban kezdett taszítani.


29F

2016. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem, mert már ezelőtt lelépnek egy ropogós sértegetés kíséretében
2016. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Pont a lényeg maradt le... :) A végén megköszönte, hogy kerestem, de elutasított. Rá 2 hétre összejött egy milliomos apuci kisfiával.
2016. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen! Elég sokszor .
2016. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Ilyen eset még nemigen történt velem, már csak azért sem, mivel én mindig csak olyankor foglalkoztam nőkkel komolyabban, ha azok kezdeményeztek nálam...Úgyis lehet mondani bizonyos értelemben, hogy én mindig csak a "biztosra" mentem...Gondolom ennek a mentalitásnak volt köszönhető az is, hogy engem még soha, senki sem "utasított vissza"...Sem anyagi, sem egyébb okok okán se...
2016. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Soha nem ez volt az elutasítás kimondott oka, pedig hajlok arra, hogy ezt gondoljam.
2016. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
Igen, történt, kérdezte a csaj, hogy milyen végzettségem van, mondtam neki, hogy csak érettségim van, onnantól kezdve érdekes módon nem voltam az esete a csajnak, elkezdett egyre elutasitóbb lenni, holott előtte elég érdeklődő volt. Volt osztálytárs csajról van szó amúgy, sajnos még ismerősben sem lehet bizni.
2016. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem beszólt egyszer az egyik hogy miért nem BMWvel jöttem amikor az volt a képen amit látott rólam :D Mondtam neki mert odaálltam egy elé pont az ilyeneknek mint te aztán felálltam és távoztam. Olyan is volt amelyik azután tűnt el hogy megtudta hogy még otthon lakom.
2016. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Volt, pár éve.

Ráhelnek hívták, és nagyon gazdag maffiózó volt az apja.

Azóta már megházasodott a lelkem.

2016. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!