Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veled olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan hogy csak az anyagi helyzeted miatt utasított vissza egy nő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 10:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Velem olyan történt, hogy egy férfi utasított vissza az anyagi helyzetem miatt. Szerinte szép vagyok, kedves, aranyos, szeretni való, gyengéd, házias, de hát alig van pénzem, úgyhogy....
2016. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Igaz én nő vagyok,de volt olyan férfi akit az anyagi helyzete miatt utasítottam visza,amit a szemébe meg is mondtam.

Nem az volt a gond h anyunál lakik vagy nincs kocsi. Hanem az h lusta dolgozni és az adoságait is a szülei fizetgetik.

24

2016. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 omba ***** válasza:
Nekem csak egy társkeresős időszakom volt, amikor lényegében tök ismeretlennőkkel kezdtem ismerkedni, én sohasem utaltam az anyagi helyzetemre - akkor éppen elég jó volt - de rohadtul hamar leléptem azoktól, akik erre felé szimatoltak.
2016. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
49%

Bocs ha nőként válaszolok.

Volt, akit ezért küldtem el a fenébe. Konkrétan azt akarta, hogy hozzám költözik, és "majd keres munkát a közelben". 15 km-re lakunk egymástól.


Volt olyan is, akiről kiderült, hogy kb 4 éve "nem talál munkát", anyjánál lakik (és ő tartja el).


Innentől reflexből szóba se állok azzal, akinek túl nagy kiadás első randin beülni egy kávézóba. :)


Nem fogok egy pasit eltartani. És sokan kicsit átestek a ló túloldalára, mikor arról van szó, hogy egy nő is legyen anyagilag független.

Ez így is van!

De ha én ki tudtam gazdálkodni egy lakást meg egy autót 27 éves koromra, nem lesz méltó társam, aki otthon lakik és munkanélküli.

2016. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de volt már ilyen velem. A fêrfinak pénz kellett és nekem nem volt elég de nem is bánom ezt.
2016. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Nőként én is utasítottam el pasit részben ezért. Ha otthon vakatja a micsodáját anyuci mellet és néha végez alkalmi munkát az nekem nem pálya.

A másik. Randin rákérdeztem a kocsira, mire a pasi rögtön felháborodott, hogy aranyásó vagyok és ő társat keres. Mire válaszoltam, hogy ne aggódjon én is, de szeretek a kocsikról beszélni érdekel a téma (másoddiplomám műszaki terület). Amúgy nem akartam megsérteni a pasit, de láttam, hogy anyagilag én jobban elvagyok eresztve. Amúgy utána én vittem haza mivel ő busszal jött. Engem nem zavar ha nincs valakinek kocsija, lakása (mikor vőlegényemmel összejöttünk neki se volt), de legyenek álmai céljai és tegyen is értük. És amit nem szeretek ez a túlzott paranoia. Komolyan, már a munkájáról se lehet egy pasit kérdezni mert egyből a pénzre utazol. Nem normális. Most nekem is meg kéne sértődnöm ha valaki a végzettségem kérdi?

2016. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
Egy szónak is száz a vége: Az itteni lányok által adott válaszokból is nagyjából az derül ki, hogy a nők sajnos a pénzre utaznak, holott egy párkapcsolatnak eredetileg az érzelmekről kellene szólnia, de a mai fiatal csajok erről abszolút megfeledkeznek sajnos...
2016. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 omba ***** válasza:
59%

#17, nem tudom, te milyen válaszokat olvasol, vagy mit szívsz... a nők válaszaiból nem az derült ki, hogy a pénzre utaznak, hanem az, hogy nem akarnak maguknak egy élősködő senkit.

Szerintem ez teljesen korrekt. A párkapcsolatnak az érzelmekről, meg a közös világról kell szólnia, aki egy kávéra nem tudja / akarja meghívni a nőt, attól mégis mi várható? Hogy az ötödik évben majd talál munkát? :D

2016. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%
omba nevű felhasználó, arról nem hallottál, hogy nincs közös kassza egy kapcsolatban, hanem mindenki magának fizet mindent?! Ez szerinted nem jogos elvárás? Milyen alapon várják el a nők, hogy majd egy férfi el fogja őket tartani?! Szó sincs arról, hogy egy férfi el akarná tartatni magát, hanem arról van szó, hogy ne arról szóljon egy kapcsolat, hogy egy nő eltartatja magát a férfival!
2016. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

12es vagyok. Igen az érzelmekről szól,de szerelemből nem lehet megélni.

Egy munkanélkülivel,aki lusta dolgozni és televan tartozással,na meg az anyja nyakán él ,már neis haragudj ,de nekem nem hiányzik.

Én nem várom el h eltartsanak,eltartom magam. Csak egy lusta embert nem tudok eltürni magam mellett!

N24

2016. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!