Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval akit már 19 munkaadó utasított el zsinórban?

Figyelt kérdés
És most a 20adik elutasítását várja éppen.

2015. aug. 4. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem, de nem azért, mert sok elutasítást kap, iszonyú sokan jelentkeznek egy helyre, ebben semmi különös nincs. De az, hogy az "elutasítást várja", tehát pesszimista, az már nagyon zavar. A lelkileg erős, férfias, küzdő embereket szeretem, nem azokat, akik feladják, még mielőtt szembejönne a gond.
2015. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"akik feladják, még mielőtt szembejönne a gond."


Rajta már átment a gond mint az úthenger.

2015. aug. 4. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, pont erre gondoltam én is. 3 mondatot írtál, és süt belőle a szomorúság és keserűség. A munkakeresés kegyetlen terep, de egy lányt boldoggá tudsz tenni akkor is, ha a munka terén nem megy minden simán. De csak akkor, ha nem merülsz bele ebbe, hiszen nevetni és boldognak lenni nem lehet depressziósan.
2015. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
20 visszautasítás 5 különböző városból. Ha nincs szerencséd távkapcs lehet csak és utána max 2 hetente találkozhatsz vele. Rosszabb esetbe simán kidob :D Benne lennétek?
2015. aug. 4. 12:16
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Először stabilizáld magad munka ügyileg és ha már biztonságban érezheted magad valamennyire, akkor kezdj el barátnő után nézni. Aztán ha lesz aki szeret, akkor ő támogatni fog a továbbiakban, ha neadjisten tovább kéne állnod a munkahelyről.
2015. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha még kevesebb szerencséd van kimegy külföldre és akkor biztos hogy vége lesz...
2015. aug. 4. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Olyannal aki próbálkozik életvidám és normális simán. Olyan pesszimista emberrel mint a kérdező tuti nem.
2015. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ez így lenne, akkor soha, senkinél nem lett volna esélyem... Azt hiszem, legalább 6-700 helyre küldtem el az önéletrajzomat, ebből kb. 30-40 helyre hívtak el interjúzni, és kb. 4-5 helyen dolgoztam eddig. Kivéve külföldöt, mert oda telefonos interjú után már mehettem is! :) Ilyen a munkakeresés... Kegyetlen világ!

Szóval arra akartam rávilágítani, hogy nem könnyű, sőt! Csak nem szabad depibe esni meg feladni. Meg sztem ne barátnőt keress először, hanem állást, és nem azért, mert a nőknek a pénz kell, hanem azért, mert jelenleg süt Rólad, h nem vagy a helyzet magaslatán önértékelés terén!

2015. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:
Szerintem ne ezzel kezd az ismerkedést.
2015. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert éhen halnánk, ugyanis engem is zsinórban elutasítanak a nyomorék munkáltatók:D Bár a srác vezeti a listát a 20 elutasítással, én annyinál még nem tartok.

Amúgy csinos, intelligens nő vagyok, több féle végzettséggel,csak szerintük nem elég pörgős.Ez van, így jártak.Pörögjenek ők a ...nem írom le, hol...

2015. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!