Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval akit már 19 munkaadó utasított el zsinórban?

Figyelt kérdés
És most a 20adik elutasítását várja éppen.

2015. aug. 4. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én elutasítási listám:

-Miért nem külföldön próbálkozom, hiszen van munkavállalási tapasztalatom? (másfél évet dolgoztam kint)

-Miért nem dolgozom kint, ha ilyen jól beszélem a nyelveket?

-Miért az első diplomámmal kapcsolatos munkára jelentkeztem, ha azóta megszereztem a másoddiplomámat? Biztosan elfelejtettem, amit az elsőnél tanultam!(nem mintha a kettő annyira különbözne egymástól)

-Miért a másoddiplomámmal kapcsolatos munkára jelentkeztem, ha van egy másik, ami ettől eltérő? Identitászavarral küzdök?

Szerencsére 5 év határozott idejű munkaszerződések után nyolc munkaadónál, 4 éve ugyanott dolgozom. :)

Szóval a munkakeresés nehéz ügy mint látod. Tényleg az kell, h ne veszítsd el a fejedet. Több száz önéletrajzot küldtem én is szét, miután ezeket az elutasításokat megkaptam, már le is tagadtam 1-2 végzettséget vagy nyelvet, hogy felvegyenek.

2015. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Basszus! Nagyon gáz az összes munkáltató! Vagy azért utasít el, mert magas a végzettséged, vagy azért, mert alacsony! Nekem csak szakmunkás végzettségem van, vágynék diplomára, vagyis örülnék, ha adódna lehetőségem azt tanulni, ami igazán érdekel, azt meg csak egyetemen lehet. De már nem tudom, megérné-e rááldozni a rengeteg időt és pénzt?!
2015. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jártam, de csak addig tartott, amíg én is munkanélküli voltam. Kért, hogy segítsek állást keresni, nézzem át a cv-jét. Aztán állásoldalak helyett nőkkel csetelt. Amikor én találtam állást, ő pedig nem, akkor le is rázott, mert ez már zavarta.
2016. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!